همه محصولات
-
مشتری اردناز سالیان گذشته دستگاه خاموش شدن بزرگی نداشته است ، بسیار پایدار است و در هزینه صرفه جویی می کند. -
مشتری تایلنددستگاه تاکنون بسیار خوب کار می کند و خدمات خوبی است ، ما دوست داریم دوباره با آنها کار کنیم ، متشکرم !!! -
مشتری مالزیطی 2.5 سال گذشته ، ما 3 دستگاه از Toprint خریداری کردیم ، آنها سزاوار اعتماد ما بودند و ما دوست داریم مدت طولانی با آنها کار کنیم.
تماس با شخص :
Ms. Aimee Liu
واتس اپ :
+8613570901156
کلید واژه ها [ ce corrugated cardboard box making machine ] همخوانی داشتن 98 محصولات.
رجیستر سروو کنترل دستگاه ساخت جعبه مقوایی راه راه بادوام
| نام: | دستگاه ساخت جعبه کارتن راه راه رجیستر سروو، دستگاه شکاف چاپ فلکسو مقوا |
|---|---|
| امکانات: | پایدار و بادوام |
| ولتاژ: | 380 ولت 50 هرتز یا سفارشی |
ماشین ساخت جعبه مقوایی راه راه کاملاً اتوماتیک رنگی سفارشی
| نام: | ماشین آلات ساخت جعبه کارتن ، شکاف چاپگر Flexo ، براق کننده پوشه اتوماتیک ، دستگاه تسمه اتوماتیک |
|---|---|
| تایپ کنید: | آفلاین برای ساخت کارتن های راه راه |
| نوع خودکار: | تمام اتوماتیک ، با سرعت بالا |
سروو کنترل اتوماتیک جعبه کارتن راه راه ساخت دستگاه صرفه جویی در کار
| نام: | دستگاه ساخت جعبه کارتن مقوایی با دقت بالا تاشو سروو کنترل دستگاه تسمه اتوماتیک چسب پوشه فلکسو |
|---|---|
| تایپ کنید: | برای ساخت کارتن های راه راه |
| ولتاژ: | 380 ولت 50 هرتز یا سفارشی |
دستگاه ساخت جعبه مقوایی اتوماتیک با دوام برای جعبه های کارتن راه راه
| نام: | سروو کنترل ثبت کارتن کارتن راه راه ، دستگاه شکاف دار چاپ فلکسو |
|---|---|
| امکانات: | پایدار و با دوام |
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
دستگاه کارتن سازی پایدار دستگاه تولید جعبه مقوایی راه راه تمام اتوماتیک
| نام: | ماشین آلات ساخت جعبه کارتن، شکاف چاپگر فلکسو، چسب خودکار پوشه، دستگاه تسمه کش اتوماتیک |
|---|---|
| تایپ کنید: | آفلاین برای ساخت کارتن های راه راه |
| نوع اتوماتیک: | تمام اتوماتیک، پرسرعت |
0920 دستگاه ساخت جعبه کارتن راه راه راه راه ساز لرزاننده لرزاننده چاپگر فلکسو 0920
| نام: | Flexo Slotter Die Cutter Vibrator Stacker |
|---|---|
| کاربرد: | برای ساخت انواع جعبه های کارتنی |
| کلید واژه ها: | دستگاه ساخت جعبه کارتن |
دستگاه چسباننده پوشه فلکسو با سرعت بالا 1200x2400 میلی متر دستگاه ساخت جعبه کارتن راه راه
| وضعیت: | 100% کاملا نو |
|---|---|
| ذخیره سازی را سفارش دهید: | بیش از 100000 سفارش |
| سرعت: | 300 برگ در دقیقه |
خط تولید کارتن راه راه 3 لایه دستگاه ساخت جعبه کارتن لایه ای 5 لایه
| نام: | آشپزخانه چسب |
|---|---|
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
| بندر بارگیری: | گوانگژو یا شنژن چین |
دستگاه ساخت اتوماتیک جعبه راه راه ، دستگاه چسب دهنده پوشه Flexo
| نام: | سروو کنترل سرعت بالا چاپ فلکسو شکاف دار برش دستگاه برش شکافنده چاپگر فلکسو |
|---|---|
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
| جنگی: | ضمانت 1 ساله |
150 ورق / حداقل جعبه راه راه دستگاه برش اتوماتیک دستگاه ساخت جعبه پیتزا اتوماتیک
| نام: | دستگاه ساخت اتوماتیک جعبه پیتزا دستگاه برش کارتن کارتن راه راه |
|---|---|
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
| سرویس: | پشتیبانی فنی ویدئو ، پشتیبانی آنلاین ، تامین سریع قطعات و فرسودگی |

