همه محصولات
-
مشتری اردناز سالیان گذشته دستگاه خاموش شدن بزرگی نداشته است ، بسیار پایدار است و در هزینه صرفه جویی می کند. -
مشتری تایلنددستگاه تاکنون بسیار خوب کار می کند و خدمات خوبی است ، ما دوست داریم دوباره با آنها کار کنیم ، متشکرم !!! -
مشتری مالزیطی 2.5 سال گذشته ، ما 3 دستگاه از Toprint خریداری کردیم ، آنها سزاوار اعتماد ما بودند و ما دوست داریم مدت طولانی با آنها کار کنیم.
تماس با شخص :
Ms. Aimee Liu
واتس اپ :
+8613570901156
کلید واژه ها [ ce corrugated cardboard box making machine ] همخوانی داشتن 98 محصولات.
مقوا چاپ فلکسو چاپ شکاف دستگاه کنترل سروو ثبت نام کنید
| نام: | دستگاه ساخت جعبه کارتن راه راه ervo Control Register |
|---|---|
| امکانات: | پایدار و با دوام |
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
مقوایی چاپ فلکسو مقوا
| امکانات: | پایدار و با دوام |
|---|---|
| نام: | دستگاه شکاف دار چاپ فلکسو ، شکاف چاپگر فلکسو ، دستگاه ساخت جعبه کارتن |
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
دستگاه چاپ فلکسو موجدار کامل کامپیوتری 380 ولت 50 هرتز 300 برگ در دقیقه
| نام: | دستگاه شکاف چاپ فلکسو، دستگاه چاپگر فلکسو، دستگاه ساخت جعبه کارتن |
|---|---|
| امکانات: | پایدار و بادوام |
| کلید واژه ها: | دستگاه ساخت جعبه کارتن |
چاپ اتوماتیک فلکسو دستگاه شکافدار سرعت بالا نوع باز / بسته
| نام: | چاپگر اتوماتیک چاپ فلکسو با سرعت بالا |
|---|---|
| امکانات: | پایدار و با دوام |
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
چاپ اسلات اتوماتیک چاپ فلکسو 350 برگ / دقیقه کنترل کاملاً رایانه ای
| نام: | دستگاه شکاف دار چاپ فلکسو ، شکاف چاپگر فلکسو |
|---|---|
| وضعیت: | با نام تجاری جدید |
| امکانات: | پایدار و با دوام ، مارک بین المللی |
دستگاه اتوماتیک فولدر Flexo Folder Gluer ماشین آلات برش گوشه برش شمارش برش
| نام: | تولید کنندگان چسب پوشه Flexo |
|---|---|
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
| خدمات پس از فروش ارائه می شود: | مهندس اعزام موجود ، پشتیبانی آنلاین ، پشتیبانی فنی ویدئو |
دستگاه برش کاملاً رایانه ای ، 180 برگ / دقیقه 3 دستگاه چاپ فلکسو رنگی
| نام: | سروو کنترل سرعت بالا چاپ فلکسو شکاف دار دستگاه برش |
|---|---|
| کاربرد: | برای ساخت انواع جعبه های کارتنی |
| نوع خودکار: | تمام اتوماتیک |
کارتن اتوماتیک پوشه چسب دهنده ماشین 150m / min کار آسان
| نام: | دستگاه چسبنده پوشه اتوماتیک با سرعت بالا |
|---|---|
| نوع خودکار: | تمام اتوماتیک ، با سرعت بالا |
| نوع رانده شده: | برقی ، پنوماتیک ، هیدرولیکی ، مکانیکی |
350 برگ / حداقل چاپگر فلکسو شکاف دار دستگاه برش آسان کار می کند
| نام: | Flexo Slotter Die Cutter Vibrator Stacker |
|---|---|
| کاربرد: | برای ساخت انواع جعبه های کارتنی |
| کلید واژه ها: | دستگاه ساخت جعبه کارتن |
0920 جعبه راه راه دستگاه برش قالب / کارتن دستگاه شکاف دار چاپ
| کلید واژه ها: | دستگاه ساخت جعبه کارتن |
|---|---|
| نام: | جعبه راه راه Servo Control دستگاه برش قالب جعبه کارتن دستگاه چاپ اسلات |
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |

