همه محصولات
-
مشتری اردناز سالیان گذشته دستگاه خاموش شدن بزرگی نداشته است ، بسیار پایدار است و در هزینه صرفه جویی می کند. -
مشتری تایلنددستگاه تاکنون بسیار خوب کار می کند و خدمات خوبی است ، ما دوست داریم دوباره با آنها کار کنیم ، متشکرم !!! -
مشتری مالزیطی 2.5 سال گذشته ، ما 3 دستگاه از Toprint خریداری کردیم ، آنها سزاوار اعتماد ما بودند و ما دوست داریم مدت طولانی با آنها کار کنیم.
تماس با شخص :
Ms. Aimee Liu
واتس اپ :
+8613570901156
کلید واژه ها [ ce corrugated cardboard box making machine ] همخوانی داشتن 98 محصولات.
سروو کنترل دستگاه برش جعبه موج دار 12 کیلو وات با فیدر لبه سرب
| نام: | سروو کنترل سرعت بالا چاپ فلکسو شکاف دار برش دستگاه برش شکافنده چاپگر فلکسو |
|---|---|
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
| جنگی: | ضمانت 1 ساله |
RDC Rotary Die Cutting Machine برای جعبه های کارتن راه راه
| نام: | ویبراتور با سرعت بالا و پشته شمارنده |
|---|---|
| کلید واژه ها: | دستگاه ساخت جعبه کارتن |
| اندازه: | 900x2000 ، 1200x2400،1600x2800 |
150m / min پوشه اتوماتیک پوشه 20.8kw برای ساخت جعبه های کارتن راه راه
| نام: | دستگاه چسبنده پوشه اتوماتیک با سرعت بالا |
|---|---|
| نوع خودکار: | تمام اتوماتیک ، با سرعت بالا |
| نوع رانده شده: | برقی ، پنوماتیک ، هیدرولیکی ، مکانیکی |
دستگاه چسب پوشه راه راه کامپیوتری 1200x2400mm تمام اتوماتیک
| برنامه های کاربردی: | جعبه کارتن راه راه چاپ و تاشو |
|---|---|
| حداکثر اندازه: | 1200x2400mm |
| سرعت: | سرعت طراحی 300 برگ در دقیقه |
کارتن کارتن موج دار دستگاه چاپگر فلکسو با تغذیه / چین و چروک
| نام: | کارتن اتوماتیک کارتن جعبه راه راه اتوماتیک دستگاه چاپ اسکناس فلکسو ، دستگاه شکاف دار چاپ فلکسو |
|---|---|
| کاربرد: | برای ساخت انواع جعبه های کارتنی |
| نوع خودکار: | تمام اتوماتیک |
خط تولید مقوا 5 لایه 150 متر در دقیقه برای مقوا دو جداره
| نام: | خط تولید تخته موج دار |
|---|---|
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
| بندر بارگیری: | گوانگژو یا شنژن چین |
خط تولید صفحه راه راه 180 میلی متر 300 میلی متر در دقیقه برای مقوا دو جداره
| نام: | خط تولید مقوا راه راه |
|---|---|
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
| بندر بارگیری: | گوانگژو یا شنژن چین |
150kw اتوماتیک ماشین چسب تاشو ، دستگاه چاپ فلکسو برای جعبه کارتن راه راه
| نام: | براق کننده پوشه Flexo برای ساخت جعبه کارتن |
|---|---|
| کاربرد:: | ساخت جعبه های کارتن راه راه |
| عملکرد: | تغذیه ، چاپ ، شکاف ، تاشو ، چسب |
خط تولید مقوا 180 میلی متر پیش بخاری دو چهره 5 لایه
| نام: | خط تولید مقوا |
|---|---|
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
| بندر بارگیری: | گوانگژو یا شنژن چین |
ماشین بخیه دوزنده پوشه اتوماتیک پوشه 15 کیلو واتی دوخت دستگاه دوخت کارتن
| نام: | دستگاه بخیه پوشه اتوماتیک پوشه |
|---|---|
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
| نوع خودکار: | تمام اتوماتیک |

