همه محصولات
-
مشتری اردناز سالیان گذشته دستگاه خاموش شدن بزرگی نداشته است ، بسیار پایدار است و در هزینه صرفه جویی می کند. -
مشتری تایلنددستگاه تاکنون بسیار خوب کار می کند و خدمات خوبی است ، ما دوست داریم دوباره با آنها کار کنیم ، متشکرم !!! -
مشتری مالزیطی 2.5 سال گذشته ، ما 3 دستگاه از Toprint خریداری کردیم ، آنها سزاوار اعتماد ما بودند و ما دوست داریم مدت طولانی با آنها کار کنیم.
تماس با شخص :
Ms. Aimee Liu
واتس اپ :
+8613570901156
کلید واژه ها [ ce corrugated cardboard box making machine ] همخوانی داشتن 98 محصولات.
دستگاه چاپ فلکسو 3 رنگ ، کارخانه ساخت جعبه راه راه اتوماتیک
| نام: | شکافنده چاپگر Flexo ، دستگاه شکاف دار تمام اتوماتیک چاپ فلکسو |
|---|---|
| سرویس: | پشتیبانی فنی ویدئو ، پشتیبانی آنلاین ، تمام اسناد و مدارک لازم ، تهیه سریع قطعات و غیره فرسوده می شو |
| نوع خودکار: | کاملاً اتوماتیک |
تجهیزات چاپ فلکسو برای جعبه کارتن راه راه 150 کیلووات تاشو خودکار چسب
| نام: | چسب پوشه فلکسو برای ساخت جعبه کارتن |
|---|---|
| کاربرد:: | ساخت جعبه های کارتن راه راه |
| عملکرد: | تغذیه، چاپ، شکاف، تا کردن، چسباندن |
Starpack جعبه راه راه ماشین ساخت سروو کنترل 1 سال گارانتی
| نام: | دستگاه ساخت کارتن راه راه |
|---|---|
| تایپ کنید: | برای کارتن های راه راه |
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
دستگاه چاپ جعبه راه راه کامپیوتری دستگاه شکافدار چاپ فلکسو موتوری
| نام: | دستگاه شکاف دار چاپ فلکسو با سرعت بالا و رایانه ای |
|---|---|
| نوع خودکار: | کاملاً اتوماتیک |
| سرویس: | پشتیبانی فنی ویدئو ، پشتیبانی آنلاین ، تمام اسناد لازم ، تهیه قطعات سریع و غیره |
دستگاه برش اتوماتیک روتاری موج دار / شیار اتوماتیک روتاری
| نام: | Thin Edge Sliting Machine Scoring |
|---|---|
| سرویس: | پشتیبانی آنلاین ، تمام اسناد و مدارک لازم ، تهیه قطعات سریع و غیره |
| ولتاژ: | 220/380 ولت یا سفارشی |
500pcs / min دستگاه اتوماتیک جعبه دوخت نیمه اتوماتیک
| نام: | دستگاه دوخت نیمه اتوماتیک |
|---|---|
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
| سرویس: | پشتیبانی فنی ویدئویی ، نصب و آموزش خدمات ، پشتیبانی آنلاین ، راه اندازی و آموزش |
دستگاه تولید جعبه کارتن 300 ورق/دقیقه دستگاه شکاف چاپ فلکسو
| نام: | دستگاه تولید جعبه کارتن |
|---|---|
| سرویس: | مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور، پشتیبانی فنی ویدئویی، نصب میدانی، پشتیبانی آ |
| ولتاژ: | 380 ولت 50 هرتز یا سفارشی |
دستگاه تولید جعبه کارتن 50 هرتز 300 برگ / دستگاه شکاف چاپ فلکسو حداقل
| نام: | دستگاه تولید جعبه کارتن |
|---|---|
| سرویس: | مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور، پشتیبانی فنی ویدئویی، نصب میدانی، پشتیبانی آ |
| ولتاژ: | 380 ولت 50 هرتز یا سفارشی |
کارتن موجدار خط تولید 5.5KW 5 لایه 300 متر در دقیقه
| نام: | خط تولید مقوا ، دستگاه ساخت مقوا راه راه ، خط تولید مقوا راه راه |
|---|---|
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
| تایپ کنید: | سرعت بالا اتوماتیک |
دستگاه کارتنسازی کارتنساز پرینتر فلکسو پرینتر سنگین 40 میلیمتری
| تغییر سفارش: | تغییر سفارش با یک دکمه |
|---|---|
| ذخیره سازی را سفارش دهید: | بیش از 100000 سفارش |
| تغییر صفحه چاپ: | 40 ثانیه |

