همه محصولات
-
مشتری اردناز سالیان گذشته دستگاه خاموش شدن بزرگی نداشته است ، بسیار پایدار است و در هزینه صرفه جویی می کند. -
مشتری تایلنددستگاه تاکنون بسیار خوب کار می کند و خدمات خوبی است ، ما دوست داریم دوباره با آنها کار کنیم ، متشکرم !!! -
مشتری مالزیطی 2.5 سال گذشته ، ما 3 دستگاه از Toprint خریداری کردیم ، آنها سزاوار اعتماد ما بودند و ما دوست داریم مدت طولانی با آنها کار کنیم.
تماس با شخص :
Ms. Aimee Liu
واتس اپ :
+8613570901156
کلید واژه ها [ motorized corrugated box printing machine ] همخوانی داشتن 66 محصولات.
دستگاه چاپ جعبه راه راه کامپیوتری دستگاه شکافدار چاپ فلکسو موتوری
| نام: | دستگاه شکاف دار چاپ فلکسو با سرعت بالا و رایانه ای |
|---|---|
| نوع خودکار: | کاملاً اتوماتیک |
| سرویس: | پشتیبانی فنی ویدئو ، پشتیبانی آنلاین ، تمام اسناد لازم ، تهیه قطعات سریع و غیره |
دستگاه چاپ جعبه راه راه Flexo چند رنگ 300 برگ در دقیقه
| نام: | جعبه کارتن اتوماتیک دستگاه چاپ اسلات چاپ چند رنگ فلکسو |
|---|---|
| سرویس: | پشتیبانی فنی ویدئو ، پشتیبانی آنلاین ، تمام اسناد و مدارک لازم ، تهیه سریع قطعات و غیره فرسوده می شو |
| نوع خودکار: | کاملاً اتوماتیک |
Starpack دستگاه چاپ جعبه راه راه کاملاً اتوماتیک 180 برگ در دقیقه
| نام: | کارتن راه راه جعبه چاپ فلکسو دستگاه برش شکاف دار |
|---|---|
| نوع خودکار: | کاملاً اتوماتیک |
| ولتاژ: | 220/380 ولت یا سفارشی |
دستگاه ساخت اتوماتیک جعبه راه راه ، دستگاه چسب دهنده پوشه Flexo
| نام: | سروو کنترل سرعت بالا چاپ فلکسو شکاف دار برش دستگاه برش شکافنده چاپگر فلکسو |
|---|---|
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
| جنگی: | ضمانت 1 ساله |
دستگاه ساخت جعبه راه راه کاملاً اتوماتیک چاپگر Servo Control Flexo Slotter Die Cutter
| نام: | سروو کنترل سرعت بالا چاپ فلکسو شکاف دار دستگاه برش |
|---|---|
| کاربرد: | برای ساخت انواع جعبه های کارتنی |
| نوع خودکار: | تمام اتوماتیک |
Starpack جعبه راه راه ماشین ساخت سروو کنترل 1 سال گارانتی
| نام: | دستگاه ساخت کارتن راه راه |
|---|---|
| تایپ کنید: | برای کارتن های راه راه |
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
دستگاه ساخت جعبه راه راه 3 لایه 5 لایه 7 لایه 300 برگ در دقیقه با صفحه لمسی
| چاپ رنگ: | چند رنگ |
|---|---|
| Max. حداکثر Production Speed سرعت تولید: | 300 صفحه در دقیقه |
| کنترل صفحه لمسی: | آره |
دستگاه ساخت جعبه CE اسلاتر چاپگر فلکسو راه راه خودکار 850x1950
| نام: | دستگاه دای برش اسلات چاپ فلکسو با سرعت بالا سروو کنترل |
|---|---|
| کاربرد: | برای ساخت انواع جعبه های کارتنی |
| نوع اتوماتیک: | تمام اتوماتیک |
دستگاه چاپ فلکسو اتوماتیک 380 ولت 3 رنگ کارخانه ساخت جعبه راه راه 900x2000
| نام: | شکاف چاپگر فلکسو، دستگاه شکاف چاپ فلکسو تمام اتوماتیک |
|---|---|
| سرویس: | پشتیبانی فنی ویدئویی، پشتیبانی آنلاین، کلیه مدارک لازم، تامین قطعات فرسوده سریع و غیره. |
| نوع اتوماتیک: | نوع تمام اتوماتیک |
دستگاه چسب پوشه راه راه کامپیوتری 1200x2400mm تمام اتوماتیک
| برنامه های کاربردی: | جعبه کارتن راه راه چاپ و تاشو |
|---|---|
| حداکثر اندازه: | 1200x2400mm |
| سرعت: | سرعت طراحی 300 برگ در دقیقه |

