همه محصولات
-
مشتری اردناز سالیان گذشته دستگاه خاموش شدن بزرگی نداشته است ، بسیار پایدار است و در هزینه صرفه جویی می کند. -
مشتری تایلنددستگاه تاکنون بسیار خوب کار می کند و خدمات خوبی است ، ما دوست داریم دوباره با آنها کار کنیم ، متشکرم !!! -
مشتری مالزیطی 2.5 سال گذشته ، ما 3 دستگاه از Toprint خریداری کردیم ، آنها سزاوار اعتماد ما بودند و ما دوست داریم مدت طولانی با آنها کار کنیم.
تماس با شخص :
Ms. Aimee Liu
واتس اپ :
+8613570901156
کلید واژه ها [ motorized corrugated box printing machine ] همخوانی داشتن 66 محصولات.
دستگاه چسباننده پوشه فلکسو با سرعت بالا 1200x2400 میلی متر دستگاه ساخت جعبه کارتن راه راه
| وضعیت: | 100% کاملا نو |
|---|---|
| ذخیره سازی را سفارش دهید: | بیش از 100000 سفارش |
| سرعت: | 300 برگ در دقیقه |
برش اتوماتیک روتاری اتوماتیک کامل ، دستگاه برش جعبه کارتن راه راه 65 میلی متر
| نام: | برش اتوماتیک روتاری |
|---|---|
| سرویس: | پشتیبانی آنلاین ، تمام اسناد و مدارک لازم ، تهیه قطعات سریع و غیره |
| ولتاژ: | 220/380 ولت یا سفارشی |
سروو کنترل دستگاه برش جعبه موج دار 12 کیلو وات با فیدر لبه سرب
| نام: | سروو کنترل سرعت بالا چاپ فلکسو شکاف دار برش دستگاه برش شکافنده چاپگر فلکسو |
|---|---|
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
| جنگی: | ضمانت 1 ساله |
0920 جعبه راه راه دستگاه برش قالب / کارتن دستگاه شکاف دار چاپ
| کلید واژه ها: | دستگاه ساخت جعبه کارتن |
|---|---|
| نام: | جعبه راه راه Servo Control دستگاه برش قالب جعبه کارتن دستگاه چاپ اسلات |
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
دستگاه ساخت جعبه مقوایی اتوماتیک با دوام برای جعبه های کارتن راه راه
| نام: | سروو کنترل ثبت کارتن کارتن راه راه ، دستگاه شکاف دار چاپ فلکسو |
|---|---|
| امکانات: | پایدار و با دوام |
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
دستگاه چاپ فلکسو 3 رنگ ، کارخانه ساخت جعبه راه راه اتوماتیک
| نام: | شکافنده چاپگر Flexo ، دستگاه شکاف دار تمام اتوماتیک چاپ فلکسو |
|---|---|
| سرویس: | پشتیبانی فنی ویدئو ، پشتیبانی آنلاین ، تمام اسناد و مدارک لازم ، تهیه سریع قطعات و غیره فرسوده می شو |
| نوع خودکار: | کاملاً اتوماتیک |
رجیستر سروو کنترل دستگاه ساخت جعبه مقوایی راه راه بادوام
| نام: | دستگاه ساخت جعبه کارتن راه راه رجیستر سروو، دستگاه شکاف چاپ فلکسو مقوا |
|---|---|
| امکانات: | پایدار و بادوام |
| ولتاژ: | 380 ولت 50 هرتز یا سفارشی |
300 ورق در دقیقه دستگاه برش جعبه راه راه RDC Flex Rotary Die Cutter
| ولتاژ: | 380 ولت / 220 ولت 50 هرتز یا سفارشی سازی |
|---|---|
| وزن: | وزن واحد شکاف بیش از 10000 کیلوگرم است |
| نام: | کاملاً برای ساخت جعبه کارتن ، براق کننده پوشه Flexo ، دستگاه برش قالب جعبه راه راه |
سروو کنترل اتوماتیک جعبه کارتن راه راه ساخت دستگاه صرفه جویی در کار
| نام: | دستگاه ساخت جعبه کارتن مقوایی با دقت بالا تاشو سروو کنترل دستگاه تسمه اتوماتیک چسب پوشه فلکسو |
|---|---|
| تایپ کنید: | برای ساخت کارتن های راه راه |
| ولتاژ: | 380 ولت 50 هرتز یا سفارشی |
4 اسلات چاپ فلکسو رنگی ، جعبه راه راه اتوماتیک کامل
| نام: | دستگاه شکاف چاپ فلکسو |
|---|---|
| کاربرد: | برای ساخت انواع جعبه های کارتنی |
| نوع خودکار: | تمام اتوماتیک |

