همه محصولات
-
مشتری اردناز سالیان گذشته دستگاه خاموش شدن بزرگی نداشته است ، بسیار پایدار است و در هزینه صرفه جویی می کند. -
مشتری تایلنددستگاه تاکنون بسیار خوب کار می کند و خدمات خوبی است ، ما دوست داریم دوباره با آنها کار کنیم ، متشکرم !!! -
مشتری مالزیطی 2.5 سال گذشته ، ما 3 دستگاه از Toprint خریداری کردیم ، آنها سزاوار اعتماد ما بودند و ما دوست داریم مدت طولانی با آنها کار کنیم.
تماس با شخص :
Ms. Aimee Liu
واتس اپ :
+8613570901156
کلید واژه ها [ motorized corrugated box printing machine ] همخوانی داشتن 66 محصولات.
کارتن برش دار کارتن موج دار ، گلزن برش خورده با لبه نازک
| نام: | Thin Edge Sliting Machine Scoring |
|---|---|
| سرویس: | پشتیبانی آنلاین ، تمام اسناد و مدارک لازم ، تهیه قطعات سریع و غیره |
| نوع خودکار: | می تواند به صورت خودکار ، و دستی موجود است. |
دستگاه برش جعبه کارتن راه راه 300 ورق/دقیقه تمام اتوماتیک قالب 65 میلی متری
| نام: | دایکتر روتاری اتوماتیک |
|---|---|
| سرویس: | پشتیبانی آنلاین، کلیه مدارک لازم، تامین قطعات فرسوده سریع و غیره |
| ولتاژ: | 220/380 ولت یا سفارشی |
مقوایی موج دار فیدر لبه چهار رنگ دستگاه چاپ فلکسو
| نام: | Lead Edge ، فیدر چهار رنگ فلکسو چاپی ، شکافی روتاری ، قالب برش ، لرزاننده ، پیشخوان شمارنده |
|---|---|
| سرویس: | پشتیبانی فنی ویدئو ، پشتیبانی آنلاین ، تمام اسناد و مدارک لازم ، تهیه سریع قطعات و غیره فرسوده ... |
| کاربرد: | برای ساخت انواع جعبه های کارتنی |
Carton Box Flexo Printing Slotting Die Cutting Machine 180 Sheet / min برای ساخت جعبه پیتزا
| نام: | کارتن اتوماتیک جعبه چاپ فلکسو دستگاه برش شکاف دار |
|---|---|
| سرویس: | پشتیبانی فنی ویدئو ، پشتیبانی آنلاین ، تمام اسناد و مدارک لازم ، تهیه سریع قطعات و غیره فرسوده ... |
| نقطه فروش کلیدی: | پایدار و با دوام ، کارایی |
مقوا چاپ فلکسو چاپ شکاف دستگاه کنترل سروو ثبت نام کنید
| نام: | دستگاه ساخت جعبه کارتن راه راه ervo Control Register |
|---|---|
| امکانات: | پایدار و با دوام |
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
مقوایی چاپ فلکسو مقوا
| امکانات: | پایدار و با دوام |
|---|---|
| نام: | دستگاه شکاف دار چاپ فلکسو ، شکاف چاپگر فلکسو ، دستگاه ساخت جعبه کارتن |
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
چاپ اسلات اتوماتیک چاپ فلکسو 350 برگ / دقیقه کنترل کاملاً رایانه ای
| نام: | دستگاه شکاف دار چاپ فلکسو ، شکاف چاپگر فلکسو |
|---|---|
| وضعیت: | با نام تجاری جدید |
| امکانات: | پایدار و با دوام ، مارک بین المللی |
دستگاه شکافدار چاپ فلکسو کامل کامپیوتری بالا انتقال خلاac با سرعت بالا
| نام: | ماشین انتقال کامل خلا High با سرعت بالا و کامل بالا چاپ فلکسو شکاف دار قالب برش (RDC) |
|---|---|
| امکانات: | پایدار و با دوام |
| جنگی: | کل دستگاه 1 سال گارانتی ، تغذیه جعبه انتقال 3 سال |
چاپ شکافدار چاپ فلکسو دستگاه انتقال خلا Speed با سرعت بالا بالا پایدار با دوام
| امکانات: | پایدار و با دوام |
|---|---|
| نام: | ماشین انتقال کامل خلا High با سرعت بالا و کامل بالا چاپ فلکسو شکاف دار قالب برش (RDC) |
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
دستگاه لایه مقوایی 2 لایه اتوماتیک با سرعت بالا 380V 50HZ
| نام: | خط تولید مقوا ، دستگاه ساخت مقوا راه راه ، خط تولید مقوا راه راه |
|---|---|
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
| بندر بارگیری: | گوانگژو یا شنژن چین |

