همه محصولات
-
مشتری اردناز سالیان گذشته دستگاه خاموش شدن بزرگی نداشته است ، بسیار پایدار است و در هزینه صرفه جویی می کند. -
مشتری تایلنددستگاه تاکنون بسیار خوب کار می کند و خدمات خوبی است ، ما دوست داریم دوباره با آنها کار کنیم ، متشکرم !!! -
مشتری مالزیطی 2.5 سال گذشته ، ما 3 دستگاه از Toprint خریداری کردیم ، آنها سزاوار اعتماد ما بودند و ما دوست داریم مدت طولانی با آنها کار کنیم.
تماس با شخص :
Ms. Aimee Liu
واتس اپ :
+8613570901156
کلید واژه ها [ automatic corrugated box making machine ] همخوانی داشتن 112 محصولات.
دستگاه ساخت اتوماتیک جعبه راه راه ، دستگاه چسب دهنده پوشه Flexo
| نام: | سروو کنترل سرعت بالا چاپ فلکسو شکاف دار برش دستگاه برش شکافنده چاپگر فلکسو |
|---|---|
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
| جنگی: | ضمانت 1 ساله |
900x2000mm Flexo Folder Gluer اتوماتیک جعبه راه راه ساخت اتوماتیک
| نام دستگاه: | براق کننده پوشه اتوماتیک |
|---|---|
| کاربرد: | برای Macking جعبه های کارتن راه راه |
| کلید واژه ها: | دستگاه چاپ کارتن جعبه |
دستگاه ساخت جعبه راه راه کاملاً اتوماتیک چاپگر Servo Control Flexo Slotter Die Cutter
| نام: | سروو کنترل سرعت بالا چاپ فلکسو شکاف دار دستگاه برش |
|---|---|
| کاربرد: | برای ساخت انواع جعبه های کارتنی |
| نوع خودکار: | تمام اتوماتیک |
دستگاه ساخت جعبه کارتن تمام اتوماتیک 380 ولت دستگاه ساخت جعبه پیتزا 60 میلی متری
| نام: | دستگاه ساخت جعبه کارتن با سرعت بالا تمام اتوماتیک |
|---|---|
| کاربرد: | برای ساخت انواع جعبه های کارتنی |
| نوع اتوماتیک: | تمام اتوماتیک |
دستگاه ساخت جعبه مقوایی اتوماتیک با دوام برای جعبه های کارتن راه راه
| نام: | سروو کنترل ثبت کارتن کارتن راه راه ، دستگاه شکاف دار چاپ فلکسو |
|---|---|
| امکانات: | پایدار و با دوام |
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
دستگاه چاپ فلکسو 3 رنگ ، کارخانه ساخت جعبه راه راه اتوماتیک
| نام: | شکافنده چاپگر Flexo ، دستگاه شکاف دار تمام اتوماتیک چاپ فلکسو |
|---|---|
| سرویس: | پشتیبانی فنی ویدئو ، پشتیبانی آنلاین ، تمام اسناد و مدارک لازم ، تهیه سریع قطعات و غیره فرسوده می شو |
| نوع خودکار: | کاملاً اتوماتیک |
دستگاه اتوماتیک ساخت جعبه کارتن ، دستگاه ساخت جعبه پیتزا 380 ولت 60 میلی متری
| نام: | ماشین ساخت اتوماتیک جعبه کارتن کاملاً اتوماتیک |
|---|---|
| کاربرد: | برای ساخت انواع جعبه های کارتنی |
| نوع خودکار: | تمام اتوماتیک |
دستگاه ساخت جعبه راه راه 3 لایه 5 لایه 7 لایه 300 برگ در دقیقه با صفحه لمسی
| چاپ رنگ: | چند رنگ |
|---|---|
| Max. حداکثر Production Speed سرعت تولید: | 300 صفحه در دقیقه |
| کنترل صفحه لمسی: | آره |
چاپگر 1200x2400mm Flexo Fluer Folder Gluer ، دستگاه ساخت کاملاً اتوماتیک جعبه کارتن
| نام: | دستگاه گلر اتوماتیک پوشه |
|---|---|
| کاربرد: | صنعت بسته بندی کارتن جعبه |
| درجه اتوماتیک: | تمام اتوماتیک از مقوا تا کارتن |
150 ورق / حداقل جعبه راه راه دستگاه برش اتوماتیک دستگاه ساخت جعبه پیتزا اتوماتیک
| نام: | دستگاه ساخت اتوماتیک جعبه پیتزا دستگاه برش کارتن کارتن راه راه |
|---|---|
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
| سرویس: | پشتیبانی فنی ویدئو ، پشتیبانی آنلاین ، تامین سریع قطعات و فرسودگی |

