همه محصولات
-
مشتری اردناز سالیان گذشته دستگاه خاموش شدن بزرگی نداشته است ، بسیار پایدار است و در هزینه صرفه جویی می کند. -
مشتری تایلنددستگاه تاکنون بسیار خوب کار می کند و خدمات خوبی است ، ما دوست داریم دوباره با آنها کار کنیم ، متشکرم !!! -
مشتری مالزیطی 2.5 سال گذشته ، ما 3 دستگاه از Toprint خریداری کردیم ، آنها سزاوار اعتماد ما بودند و ما دوست داریم مدت طولانی با آنها کار کنیم.
تماس با شخص :
Ms. Aimee Liu
واتس اپ :
+8613570901156
کلید واژه ها [ automatic corrugated box making machine ] همخوانی داشتن 112 محصولات.
دستگاه کارتن سازی پایدار دستگاه تولید جعبه مقوایی راه راه تمام اتوماتیک
| نام: | ماشین آلات ساخت جعبه کارتن، شکاف چاپگر فلکسو، چسب خودکار پوشه، دستگاه تسمه کش اتوماتیک |
|---|---|
| تایپ کنید: | آفلاین برای ساخت کارتن های راه راه |
| نوع اتوماتیک: | تمام اتوماتیک، پرسرعت |
ماشین ساخت جعبه مقوایی راه راه کاملاً اتوماتیک رنگی سفارشی
| نام: | ماشین آلات ساخت جعبه کارتن ، شکاف چاپگر Flexo ، براق کننده پوشه اتوماتیک ، دستگاه تسمه اتوماتیک |
|---|---|
| تایپ کنید: | آفلاین برای ساخت کارتن های راه راه |
| نوع خودکار: | تمام اتوماتیک ، با سرعت بالا |
خط تولید کارتن راه راه 5 لایه تمام اتوماتیک
| نام: | خط تولید مقوا ، دستگاه ساخت مقوا راه راه ، خط تولید مقوا راه راه |
|---|---|
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
| بندر بارگیری: | گوانگژو یا شنژن چین |
4 اسلات چاپ فلکسو رنگی ، جعبه راه راه اتوماتیک کامل
| نام: | دستگاه شکاف چاپ فلکسو |
|---|---|
| کاربرد: | برای ساخت انواع جعبه های کارتنی |
| نوع خودکار: | تمام اتوماتیک |
دستگاه چسب پوشه راه راه کامپیوتری 1200x2400mm تمام اتوماتیک
| برنامه های کاربردی: | جعبه کارتن راه راه چاپ و تاشو |
|---|---|
| حداکثر اندازه: | 1200x2400mm |
| سرعت: | سرعت طراحی 300 برگ در دقیقه |
دستگاه ساخت جعبه کارتن چسب دار پوشه راه راه CE Servo Control
| قاب: | ضخامت 60-70 میلی متر |
|---|---|
| قطعات الکتریکی: | اولین برندهای بین المللی مانند زیمنس، دانفوس |
| سرعت: | 300 برگ در دقیقه |
برش اتوماتیک روتاری اتوماتیک کامل ، دستگاه برش جعبه کارتن راه راه 65 میلی متر
| نام: | برش اتوماتیک روتاری |
|---|---|
| سرویس: | پشتیبانی آنلاین ، تمام اسناد و مدارک لازم ، تهیه قطعات سریع و غیره |
| ولتاژ: | 220/380 ولت یا سفارشی |
ماشین بخیه دوزنده پوشه اتوماتیک پوشه 15 کیلو واتی دوخت دستگاه دوخت کارتن
| نام: | دستگاه بخیه پوشه اتوماتیک پوشه |
|---|---|
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
| نوع خودکار: | تمام اتوماتیک |
خط تولید صفحه راه راه 180 میلی متر 300 میلی متر در دقیقه برای مقوا دو جداره
| نام: | خط تولید مقوا راه راه |
|---|---|
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
| بندر بارگیری: | گوانگژو یا شنژن چین |
سروو کنترل دستگاه برش جعبه موج دار 12 کیلو وات با فیدر لبه سرب
| نام: | سروو کنترل سرعت بالا چاپ فلکسو شکاف دار برش دستگاه برش شکافنده چاپگر فلکسو |
|---|---|
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
| جنگی: | ضمانت 1 ساله |

