همه محصولات
-
مشتری اردناز سالیان گذشته دستگاه خاموش شدن بزرگی نداشته است ، بسیار پایدار است و در هزینه صرفه جویی می کند. -
مشتری تایلنددستگاه تاکنون بسیار خوب کار می کند و خدمات خوبی است ، ما دوست داریم دوباره با آنها کار کنیم ، متشکرم !!! -
مشتری مالزیطی 2.5 سال گذشته ، ما 3 دستگاه از Toprint خریداری کردیم ، آنها سزاوار اعتماد ما بودند و ما دوست داریم مدت طولانی با آنها کار کنیم.
تماس با شخص :
Ms. Aimee Liu
واتس اپ :
+8613570901156
کلید واژه ها [ automatic corrugated box making machine ] همخوانی داشتن 112 محصولات.
خط تولید مقوا 180 میلی متر پیش بخاری دو چهره 5 لایه
| نام: | خط تولید مقوا |
|---|---|
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
| بندر بارگیری: | گوانگژو یا شنژن چین |
دستگاه برش کاملاً رایانه ای ، 180 برگ / دقیقه 3 دستگاه چاپ فلکسو رنگی
| نام: | سروو کنترل سرعت بالا چاپ فلکسو شکاف دار دستگاه برش |
|---|---|
| کاربرد: | برای ساخت انواع جعبه های کارتنی |
| نوع خودکار: | تمام اتوماتیک |
350 برگ / حداقل چاپگر فلکسو شکاف دار دستگاه برش آسان کار می کند
| نام: | Flexo Slotter Die Cutter Vibrator Stacker |
|---|---|
| کاربرد: | برای ساخت انواع جعبه های کارتنی |
| کلید واژه ها: | دستگاه ساخت جعبه کارتن |
دستگاه لایه مقوایی 2 لایه اتوماتیک با سرعت بالا 380V 50HZ
| نام: | خط تولید مقوا ، دستگاه ساخت مقوا راه راه ، خط تولید مقوا راه راه |
|---|---|
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
| بندر بارگیری: | گوانگژو یا شنژن چین |
مقوایی چاپ فلکسو مقوا
| امکانات: | پایدار و با دوام |
|---|---|
| نام: | دستگاه شکاف دار چاپ فلکسو ، شکاف چاپگر فلکسو ، دستگاه ساخت جعبه کارتن |
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
مقوا چاپ فلکسو چاپ شکاف دستگاه کنترل سروو ثبت نام کنید
| نام: | دستگاه ساخت جعبه کارتن راه راه ervo Control Register |
|---|---|
| امکانات: | پایدار و با دوام |
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
300 متر در دقیقه خط تولید مقوا 5 لایه کارخانه اتوماتیک 5.5 کیلو وات
| نام: | خط تولید مقوا ، دستگاه ساخت مقوا راه راه ، خط تولید مقوا راه راه |
|---|---|
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
| بندر بارگیری: | گوانگژو یا شنژن چین |
RDC Rotary Die Cutting Machine برای جعبه های کارتن راه راه
| نام: | ویبراتور با سرعت بالا و پشته شمارنده |
|---|---|
| کلید واژه ها: | دستگاه ساخت جعبه کارتن |
| اندازه: | 900x2000 ، 1200x2400،1600x2800 |
کنترل کامپیوتری Toprint Flexo Printer Slotter RDC Vacuum Slotter Transfer Machine
| نام: | فلکسو اسلاتتر دای کاتر، چسب پوشه فلکسو، دستگاه ساخت جعبه کارتن |
|---|---|
| نوع اتوماتیک: | کنترل کامل کامپیوتری، تغییر سریع سفارش |
| زمان تغییر سفارش: | برای 1-2 رنگ 5 دقیقه و 3-4 رنگ 15 دقیقه |
دستگاه شکاف چاپگر فلکسو رنگی سفارشی 300برگ/دقیقه با سیستم تغذیه 850x1950 برش
| نام: | دستگاه اسلاتر چاپگر فلکسو |
|---|---|
| کاربرد: | برای ساخت انواع جعبه های کارتنی |
| نوع اتوماتیک: | تمام اتوماتیک |

