همه محصولات
-
مشتری اردناز سالیان گذشته دستگاه خاموش شدن بزرگی نداشته است ، بسیار پایدار است و در هزینه صرفه جویی می کند. -
مشتری تایلنددستگاه تاکنون بسیار خوب کار می کند و خدمات خوبی است ، ما دوست داریم دوباره با آنها کار کنیم ، متشکرم !!! -
مشتری مالزیطی 2.5 سال گذشته ، ما 3 دستگاه از Toprint خریداری کردیم ، آنها سزاوار اعتماد ما بودند و ما دوست داریم مدت طولانی با آنها کار کنیم.
تماس با شخص :
Ms. Aimee Liu
واتس اپ :
+8613570901156
کلید واژه ها [ flexo folder gluer machine ] همخوانی داشتن 82 محصولات.
دستگاه اتوماتیک فولدر Flexo Folder Gluer ماشین آلات برش گوشه برش شمارش برش
| نام: | تولید کنندگان چسب پوشه Flexo |
|---|---|
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
| خدمات پس از فروش ارائه می شود: | مهندس اعزام موجود ، پشتیبانی آنلاین ، پشتیبانی فنی ویدئو |
دستگاه چسباننده پوشه فلکسو با سرعت بالا 1200x2400 میلی متر دستگاه ساخت جعبه کارتن راه راه
| وضعیت: | 100% کاملا نو |
|---|---|
| ذخیره سازی را سفارش دهید: | بیش از 100000 سفارش |
| سرعت: | 300 برگ در دقیقه |
دستگاه ساخت اتوماتیک جعبه راه راه ، دستگاه چسب دهنده پوشه Flexo
| نام: | سروو کنترل سرعت بالا چاپ فلکسو شکاف دار برش دستگاه برش شکافنده چاپگر فلکسو |
|---|---|
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
| جنگی: | ضمانت 1 ساله |
TP-CR اتوماتیک پوشه ماشین چسب دهنده کنترل کامل کامپیوتری
| نوع دستگاه: | Flexo Folder Gluer Inline Machine |
|---|---|
| کارکرد: | از مقوا به کارتن |
| نصب و راه اندازی: | در دسترس برای اعزام مهندسین ، نصب رایگان |
دستگاه پلاستیکی پوشه ای اتوماتیک جعبه کارتن 1200x2400mm برای ساخت جعبه های کارتنی
| نام: | Flexo Folder Gluer ، FFG ، دستگاه ساخت جعبه کارتن |
|---|---|
| کاربرد: | برای ساخت انواع جعبه های کارتنی ، صنعت کارتن |
| سرویس: | پشتیبانی ویدیویی Technican ، ترتیب کارخانه ، پشتیبانی آنلاین ، مهندس اعزام برای نصب و آموزش |
document.title='
| نام دستگاه:: | پوشه کارتن دستگاه gluer |
|---|---|
| کاربرد: | برای صنعت ساخت جعبه کارتن |
| مواد: | ضخامت بدن 60-70 میلی متر |
250 برگ / Min Box Folder Gluer Machine Single Shaft Dual Slotter
| نام: | دستگاه چسب خورده تاشو جعبه کارتن |
|---|---|
| نوع خودکار: | تمام اتوماتیک با کنترل کامپیوتر صنعتی |
| تغذیه کننده: | Feeder Edge Feeder |
دستگاه چسب پوشه راه راه کامپیوتری 1200x2400mm تمام اتوماتیک
| برنامه های کاربردی: | جعبه کارتن راه راه چاپ و تاشو |
|---|---|
| حداکثر اندازه: | 1200x2400mm |
| سرعت: | سرعت طراحی 300 برگ در دقیقه |
دستگاه ساخت جعبه کارتن راه راه Toprint Flexo Folder Gluer 150kw
| نام: | کاملاً اتوماتیک کارتن پلاستیکی پوشه ای |
|---|---|
| درجه اتوماتیک: | تمام اتوماتیک با کنترل کامپیوتر صنعتی |
| وزن: | 48-55 تن |
FFG Caser 900x2000mm Flexo Flexo Gluer Gluer Machine Die-Cutter with Cert Patent
| کاربرد: | برای ساخت انواع جعبه های کارتنی |
|---|---|
| درجه خودکار: | تمام اتوماتیک از مقوا تا کارتن |
| نوع رانده: | نوع دنده با کنترل سروو |

