همه محصولات
-
مشتری اردناز سالیان گذشته دستگاه خاموش شدن بزرگی نداشته است ، بسیار پایدار است و در هزینه صرفه جویی می کند. -
مشتری تایلنددستگاه تاکنون بسیار خوب کار می کند و خدمات خوبی است ، ما دوست داریم دوباره با آنها کار کنیم ، متشکرم !!! -
مشتری مالزیطی 2.5 سال گذشته ، ما 3 دستگاه از Toprint خریداری کردیم ، آنها سزاوار اعتماد ما بودند و ما دوست داریم مدت طولانی با آنها کار کنیم.
تماس با شخص :
Ms. Aimee Liu
واتس اپ :
+8613570901156
کلید واژه ها [ flexo folder gluer machine ] همخوانی داشتن 82 محصولات.
دستگاه ساخت جعبه مقوایی اتوماتیک با دوام برای جعبه های کارتن راه راه
| نام: | سروو کنترل ثبت کارتن کارتن راه راه ، دستگاه شکاف دار چاپ فلکسو |
|---|---|
| امکانات: | پایدار و با دوام |
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
دستگاه ساخت جعبه CE اسلاتر چاپگر فلکسو راه راه خودکار 850x1950
| نام: | دستگاه دای برش اسلات چاپ فلکسو با سرعت بالا سروو کنترل |
|---|---|
| کاربرد: | برای ساخت انواع جعبه های کارتنی |
| نوع اتوماتیک: | تمام اتوماتیک |
سروو کنترل دستگاه برش جعبه موج دار 12 کیلو وات با فیدر لبه سرب
| نام: | سروو کنترل سرعت بالا چاپ فلکسو شکاف دار برش دستگاه برش شکافنده چاپگر فلکسو |
|---|---|
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
| جنگی: | ضمانت 1 ساله |
PLC Control Flexo Printing Slotting Die Cutting Machine تمام اتوماتیک
| طریقه استفاده: | دستگاه ساخت جعبه کارتن |
|---|---|
| کارکرد: | تغذیه ، چاپ ، برش ، تاشو ، چسباندن |
| تایپ کنید: | دستگاه پاس یکبار مصرف |
Starpack جعبه راه راه ماشین ساخت سروو کنترل 1 سال گارانتی
| نام: | دستگاه ساخت کارتن راه راه |
|---|---|
| تایپ کنید: | برای کارتن های راه راه |
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
کارتن ساخت کارتن مقوا RDC Flexo Slotter شش شافت چرخش
| نام: | ماشین آلات ساخت جعبه کارتن ، شکاف چاپگر Flexo ، براق کننده پوشه اتوماتیک ، دستگاه تسمه اتوماتیک |
|---|---|
| تایپ کنید: | آفلاین برای ساخت کارتن های راه راه |
| نوع خودکار: | تمام اتوماتیک ، با سرعت بالا |
جعبه کارتن اتوماتیک RDC Flex Rotary Die Cutter با دستگاه لرزاننده / خودکار استکر
| نام: | سروو کنترل سرعت بالا چاپ فلکسو شکاف دار دستگاه برش |
|---|---|
| کاربرد: | برای ساخت انواع جعبه های کارتنی |
| نوع خودکار: | تمام اتوماتیک |
کارتن موج دار ماشین تولید کننده سرب لبه تغذیه کننده چهار رنگ دستگاه چاپ فلکسوگرافی
| امکانات: | پایدار و با دوام |
|---|---|
| نام: | دستگاه شکاف دار چاپ فلکسو ، شکاف چاپگر فلکسو ، دستگاه ساخت جعبه کارتن |
| کلید واژه ها: | دستگاه ساخت جعبه کارتن |
مقوایی موج دار فیدر لبه چهار رنگ دستگاه چاپ فلکسو
| نام: | Lead Edge ، فیدر چهار رنگ فلکسو چاپی ، شکافی روتاری ، قالب برش ، لرزاننده ، پیشخوان شمارنده |
|---|---|
| سرویس: | پشتیبانی فنی ویدئو ، پشتیبانی آنلاین ، تمام اسناد و مدارک لازم ، تهیه سریع قطعات و غیره فرسوده ... |
| کاربرد: | برای ساخت انواع جعبه های کارتنی |
دستگاه چاپ فلکسو موجدار کامل کامپیوتری 380 ولت 50 هرتز 300 برگ در دقیقه
| نام: | دستگاه شکاف چاپ فلکسو، دستگاه چاپگر فلکسو، دستگاه ساخت جعبه کارتن |
|---|---|
| امکانات: | پایدار و بادوام |
| کلید واژه ها: | دستگاه ساخت جعبه کارتن |

