همه محصولات
-
مشتری اردناز سالیان گذشته دستگاه خاموش شدن بزرگی نداشته است ، بسیار پایدار است و در هزینه صرفه جویی می کند. -
مشتری تایلنددستگاه تاکنون بسیار خوب کار می کند و خدمات خوبی است ، ما دوست داریم دوباره با آنها کار کنیم ، متشکرم !!! -
مشتری مالزیطی 2.5 سال گذشته ، ما 3 دستگاه از Toprint خریداری کردیم ، آنها سزاوار اعتماد ما بودند و ما دوست داریم مدت طولانی با آنها کار کنیم.
تماس با شخص :
Ms. Aimee Liu
واتس اپ :
+8613570901156
کلید واژه ها [ semi automatic folder gluer ] همخوانی داشتن 22 محصولات.
دستگاه پوشه پوشه اتوماتیک نیمه / دستگاه تاشو جعبه کارتن نامنظم 1000 کیلوگرم
| نام: | دستگاه چسب تاشو اتوماتیک تاشو نیمه اتوماتیک |
|---|---|
| نوع خودکار: | نیمه خود کار |
| نوع رانده شده: | برقی ، پنوماتیک ، هیدرولیکی ، مکانیکی |
90m / Min Semi Automatic Folder Gluer Two Pieces Joint Gluer
| نام: | دستگاه چسب جعبه کارتن دستگاه چسب پوشه |
|---|---|
| نوع اتوماتیک: | نیمه خود کار |
| نوع رانده: | برقی، پنوماتیکی، هیدرولیک، مکانیکی |
90m / min نیمه اتوماتیک پوشه چسب دو قطعه مشترک چسب 380V
| نام: | کارتن جعبه چسب دستگاه پوشه پوشه ماشین چسب |
|---|---|
| نوع خودکار: | نیمه خود کار |
| نوع رانده شده: | برقی ، پنوماتیک ، هیدرولیکی ، مکانیکی |
گواهی ثبت اختراع خودکار دوخت پوشه چسبنده دستگاه / دستگاه دوخت مقوا
| نام: | دستگاه چسب زن پوشه اتوماتیک |
|---|---|
| ولتاژ: | 380 ولت 50 هرتز یا سفارشی |
| کاربرد: | برای دوخت جعبه کارتن |
دستگاه لمینیت نیمه اتوماتیک 90m / min دستگاه لمینیت مقوایی در حال اجرا پایدار
| روش تغذیه: | تغذیه خودکار |
|---|---|
| نام: | دستگاه لمینیت نیمه اتوماتیک دستگاه لمینیت مقوایی دستگاه لمینیت فلوت اتوماتیک با سرعت بالا و دویدن پا |
| عملکرد: | چسب پوشه ای کارتن جعبه |
500pcs / min دستگاه اتوماتیک جعبه دوخت نیمه اتوماتیک
| نام: | دستگاه دوخت نیمه اتوماتیک |
|---|---|
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
| سرویس: | پشتیبانی فنی ویدئویی ، نصب و آموزش خدمات ، پشتیبانی آنلاین ، راه اندازی و آموزش |
دوخت مشترک دو تکه بخیه نیمه اتوماتیک دوخت برای جعبه های راه راه
| نوع رانندگی: | برقی ، پنوماتیک ، مکانیکی |
|---|---|
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
| نوع خودکار: | تغذیه دستی نیمه اتوماتیک |
380V دستگاه دوخت جعبه اتوماتیک جعبه نیمه اتوماتیک دو بخیه مشترک دو قطعه Servo Semi Auto
| نوع رانندگی: | برقی ، پنوماتیک ، مکانیکی |
|---|---|
| کاربرد: | برای دوخت جعبه کارتن |
| سرویس: | پشتیبانی فنی ویدئویی ، نصب و آموزش خدمات ، پشتیبانی آنلاین ، راه اندازی و آموزش |
دستگاه ساخت جعبه کارتن چسب دار پوشه راه راه CE Servo Control
| قاب: | ضخامت 60-70 میلی متر |
|---|---|
| قطعات الکتریکی: | اولین برندهای بین المللی مانند زیمنس، دانفوس |
| سرعت: | 300 برگ در دقیقه |
دستگاه ساخت اتوماتیک جعبه راه راه ، دستگاه چسب دهنده پوشه Flexo
| نام: | سروو کنترل سرعت بالا چاپ فلکسو شکاف دار برش دستگاه برش شکافنده چاپگر فلکسو |
|---|---|
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
| جنگی: | ضمانت 1 ساله |

