همه محصولات
-
مشتری اردناز سالیان گذشته دستگاه خاموش شدن بزرگی نداشته است ، بسیار پایدار است و در هزینه صرفه جویی می کند. -
مشتری تایلنددستگاه تاکنون بسیار خوب کار می کند و خدمات خوبی است ، ما دوست داریم دوباره با آنها کار کنیم ، متشکرم !!! -
مشتری مالزیطی 2.5 سال گذشته ، ما 3 دستگاه از Toprint خریداری کردیم ، آنها سزاوار اعتماد ما بودند و ما دوست داریم مدت طولانی با آنها کار کنیم.
تماس با شخص :
Ms. Aimee Liu
واتس اپ :
+8613570901156
کلید واژه ها [ full automatic flexo printer slotter ] همخوانی داشتن 84 محصولات.
دستگاه ساخت کارتن کاغذ با امنیت بالا برای ساخت کارتن های راه راه
| نام: | دستگاه ساخت کارتن راه راه اتوماتیک |
|---|---|
| تایپ کنید: | برای کارتن های راه راه |
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
ماشین چسب جعبه کارتن کاملاً راه راه 150 متر در دقیقه 20.8 کیلو وات
| نام: | کارتن جعبه چسب دستگاه پوشه پوشه ماشین چسب |
|---|---|
| نوع خودکار: | کامل اتوماتیک |
| نوع رانده شده: | برقی ، پنوماتیک ، هیدرولیکی ، مکانیکی |
خط تولید مقوا راه راه 150 متر / دقیقه 5 لایه FULL اتوماتیک
| نام: | خط تولید تخته راه راه |
|---|---|
| ولتاژ: | سفارشی |
| بندر بارگیری: | گوانگژو یا شنژن |
دستگاه چسب پوشه راه راه کامپیوتری 1200x2400mm تمام اتوماتیک
| برنامه های کاربردی: | جعبه کارتن راه راه چاپ و تاشو |
|---|---|
| حداکثر اندازه: | 1200x2400mm |
| سرعت: | سرعت طراحی 300 برگ در دقیقه |
ماشین بسته بندی پوشه ای پوشه ای نوع جعبه باز / بستن کاملاً کامپیوتری
| کنترل رایانه ای: | بله ، کنترل رایانه ای صنعتی با صفحه لمسی |
|---|---|
| کلید واژه ها: | دستگاه اتوماتیک ساخت جعبه کارتن |
| برجسته: | کنترل کاملاً رایانه ای ، تغییر سریع سفارشات |
150 ورق / حداقل جعبه راه راه دستگاه برش اتوماتیک دستگاه ساخت جعبه پیتزا اتوماتیک
| نام: | دستگاه ساخت اتوماتیک جعبه پیتزا دستگاه برش کارتن کارتن راه راه |
|---|---|
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
| سرویس: | پشتیبانی فنی ویدئو ، پشتیبانی آنلاین ، تامین سریع قطعات و فرسودگی |
کارتن با دوام ماشین ساخت PLC کنترل 8 شافت ساختار
| نام: | دستگاه ساخت کارتن راه راه تمام اتوماتیک |
|---|---|
| تایپ کنید: | برای کارتن های راه راه |
| نوع خودکار: | تمام اتوماتیک ، با سرعت بالا |
سروو کنترل دستگاه برش جعبه موج دار 12 کیلو وات با فیدر لبه سرب
| نام: | سروو کنترل سرعت بالا چاپ فلکسو شکاف دار برش دستگاه برش شکافنده چاپگر فلکسو |
|---|---|
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
| جنگی: | ضمانت 1 ساله |
رجیستر سروو کنترل دستگاه ساخت جعبه مقوایی راه راه بادوام
| نام: | دستگاه ساخت جعبه کارتن راه راه رجیستر سروو، دستگاه شکاف چاپ فلکسو مقوا |
|---|---|
| امکانات: | پایدار و بادوام |
| ولتاژ: | 380 ولت 50 هرتز یا سفارشی |
کارتن موج دار ماشین تولید کننده سرب لبه تغذیه کننده چهار رنگ دستگاه چاپ فلکسوگرافی
| امکانات: | پایدار و با دوام |
|---|---|
| نام: | دستگاه شکاف دار چاپ فلکسو ، شکاف چاپگر فلکسو ، دستگاه ساخت جعبه کارتن |
| کلید واژه ها: | دستگاه ساخت جعبه کارتن |

