همه محصولات
-
مشتری اردناز سالیان گذشته دستگاه خاموش شدن بزرگی نداشته است ، بسیار پایدار است و در هزینه صرفه جویی می کند. -
مشتری تایلنددستگاه تاکنون بسیار خوب کار می کند و خدمات خوبی است ، ما دوست داریم دوباره با آنها کار کنیم ، متشکرم !!! -
مشتری مالزیطی 2.5 سال گذشته ، ما 3 دستگاه از Toprint خریداری کردیم ، آنها سزاوار اعتماد ما بودند و ما دوست داریم مدت طولانی با آنها کار کنیم.
تماس با شخص :
Ms. Aimee Liu
واتس اپ :
+8613570901156
کلید واژه ها [ full automatic flexo printer slotter ] همخوانی داشتن 63 محصولات.
دستگاه ساخت جعبه کارتن راه راه Toprint Flexo Folder Gluer 150kw
| نام: | کاملاً اتوماتیک کارتن پلاستیکی پوشه ای |
|---|---|
| درجه اتوماتیک: | تمام اتوماتیک با کنترل کامپیوتر صنعتی |
| وزن: | 48-55 تن |
مقوایی چاپ فلکسو مقوا
| امکانات: | پایدار و با دوام |
|---|---|
| نام: | دستگاه شکاف دار چاپ فلکسو ، شکاف چاپگر فلکسو ، دستگاه ساخت جعبه کارتن |
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
چاپ شکافدار چاپ فلکسو دستگاه انتقال خلا Speed با سرعت بالا بالا پایدار با دوام
| امکانات: | پایدار و با دوام |
|---|---|
| نام: | ماشین انتقال کامل خلا High با سرعت بالا و کامل بالا چاپ فلکسو شکاف دار قالب برش (RDC) |
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
دستگاه چسب پوشه راه راه کامپیوتری 1200x2400mm تمام اتوماتیک
| برنامه های کاربردی: | جعبه کارتن راه راه چاپ و تاشو |
|---|---|
| حداکثر اندازه: | 1200x2400mm |
| سرعت: | سرعت طراحی 300 برگ در دقیقه |
دستگاه قالب برش فیدر غیر لهی Flexo Folder Gluer FFG Caser Slotter Die Cutting
| کاربرد: | برای صنعت ساخت جعبه کارتن |
|---|---|
| تایپ کنید: | چسب پوشه فلکسو، کیس ساز |
| سیستم چسب: | والکو |
تجهیزات چاپ فلکسو برای جعبه کارتن راه راه 150 کیلووات تاشو خودکار چسب
| نام: | چسب پوشه فلکسو برای ساخت جعبه کارتن |
|---|---|
| کاربرد:: | ساخت جعبه های کارتن راه راه |
| عملکرد: | تغذیه، چاپ، شکاف، تا کردن، چسباندن |
150kw اتوماتیک ماشین چسب تاشو ، دستگاه چاپ فلکسو برای جعبه کارتن راه راه
| نام: | براق کننده پوشه Flexo برای ساخت جعبه کارتن |
|---|---|
| کاربرد:: | ساخت جعبه های کارتن راه راه |
| عملکرد: | تغذیه ، چاپ ، شکاف ، تاشو ، چسب |
دستگاه چسباننده پوشه فلکسو با سرعت بالا 1200x2400 میلی متر دستگاه ساخت جعبه کارتن راه راه
| وضعیت: | 100% کاملا نو |
|---|---|
| ذخیره سازی را سفارش دهید: | بیش از 100000 سفارش |
| سرعت: | 300 برگ در دقیقه |
دستگاه ساخت جعبه کارتن کاغذی Min Flexo Folder Gluer 380V 900x2000mm
| اندازه: | 900x2000 میلی متر |
|---|---|
| کاربرد: | صنعت بسته بندی کارتن جعبه |
| مواد: | مقوا |
250 برگ / Min Box Folder Gluer Machine Single Shaft Dual Slotter
| نام: | دستگاه چسب خورده تاشو جعبه کارتن |
|---|---|
| نوع خودکار: | تمام اتوماتیک با کنترل کامپیوتر صنعتی |
| تغذیه کننده: | Feeder Edge Feeder |

