همه محصولات
-
مشتری اردناز سالیان گذشته دستگاه خاموش شدن بزرگی نداشته است ، بسیار پایدار است و در هزینه صرفه جویی می کند. -
مشتری تایلنددستگاه تاکنون بسیار خوب کار می کند و خدمات خوبی است ، ما دوست داریم دوباره با آنها کار کنیم ، متشکرم !!! -
مشتری مالزیطی 2.5 سال گذشته ، ما 3 دستگاه از Toprint خریداری کردیم ، آنها سزاوار اعتماد ما بودند و ما دوست داریم مدت طولانی با آنها کار کنیم.
تماس با شخص :
Ms. Aimee Liu
واتس اپ :
+8613570901156
کلید واژه ها [ flexo printing machine for corrugated carton ] همخوانی داشتن 79 محصولات.
دستگاه ساخت کارتن کاغذ با امنیت بالا برای ساخت کارتن های راه راه
| نام: | دستگاه ساخت کارتن راه راه اتوماتیک |
|---|---|
| تایپ کنید: | برای کارتن های راه راه |
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
دستگاه چاپ جعبه راه راه Flexo چند رنگ 300 برگ در دقیقه
| نام: | جعبه کارتن اتوماتیک دستگاه چاپ اسلات چاپ چند رنگ فلکسو |
|---|---|
| سرویس: | پشتیبانی فنی ویدئو ، پشتیبانی آنلاین ، تمام اسناد و مدارک لازم ، تهیه سریع قطعات و غیره فرسوده می شو |
| نوع خودکار: | کاملاً اتوماتیک |
0920 دستگاه ساخت جعبه کارتن راه راه راه راه ساز لرزاننده لرزاننده چاپگر فلکسو 0920
| نام: | Flexo Slotter Die Cutter Vibrator Stacker |
|---|---|
| کاربرد: | برای ساخت انواع جعبه های کارتنی |
| کلید واژه ها: | دستگاه ساخت جعبه کارتن |
Inline Flexo Folder Gluer 300 برگ در دقیقه دستگاه چاپ برش فلکسو شکاف دار
| خدمات گارانتی: | پشتیبانی فنی ویدیو ، پشتیبانی آنلاین ، قطعات یدکی |
|---|---|
| نکات کلیدی فروش: | تمام اتوماتیک ، کنترل کامل کامپیوتری ، سرعت بالا ، عملکرد پایدار |
| دقت چاپ: | ± 0.5 میلی متر |
150 ورق / حداقل جعبه راه راه دستگاه برش اتوماتیک دستگاه ساخت جعبه پیتزا اتوماتیک
| نام: | دستگاه ساخت اتوماتیک جعبه پیتزا دستگاه برش کارتن کارتن راه راه |
|---|---|
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
| سرویس: | پشتیبانی فنی ویدئو ، پشتیبانی آنلاین ، تامین سریع قطعات و فرسودگی |
کارتن کارتن موج دار دستگاه چاپگر فلکسو با تغذیه / چین و چروک
| نام: | کارتن اتوماتیک کارتن جعبه راه راه اتوماتیک دستگاه چاپ اسکناس فلکسو ، دستگاه شکاف دار چاپ فلکسو |
|---|---|
| کاربرد: | برای ساخت انواع جعبه های کارتنی |
| نوع خودکار: | تمام اتوماتیک |
سروو کنترل دستگاه برش جعبه موج دار 12 کیلو وات با فیدر لبه سرب
| نام: | سروو کنترل سرعت بالا چاپ فلکسو شکاف دار برش دستگاه برش شکافنده چاپگر فلکسو |
|---|---|
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
| جنگی: | ضمانت 1 ساله |
300 ورق در دقیقه دستگاه برش جعبه راه راه RDC Flex Rotary Die Cutter
| ولتاژ: | 380 ولت / 220 ولت 50 هرتز یا سفارشی سازی |
|---|---|
| وزن: | وزن واحد شکاف بیش از 10000 کیلوگرم است |
| نام: | کاملاً برای ساخت جعبه کارتن ، براق کننده پوشه Flexo ، دستگاه برش قالب جعبه راه راه |
کارتن ساخت کارتن مقوا RDC Flexo Slotter شش شافت چرخش
| نام: | ماشین آلات ساخت جعبه کارتن ، شکاف چاپگر Flexo ، براق کننده پوشه اتوماتیک ، دستگاه تسمه اتوماتیک |
|---|---|
| تایپ کنید: | آفلاین برای ساخت کارتن های راه راه |
| نوع خودکار: | تمام اتوماتیک ، با سرعت بالا |
شیار چاپگر فلکسو دستگاه برش جعبه موج دار Servo Control
| نام: | سروو کنترل سرعت بالا چاپ فلکسو شکاف دار برش دستگاه برش چاپگر فلکسو شکاف برای انواع کارتن |
|---|---|
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
| جنگی: | ضمانت 1 ساله |

