همه محصولات
-
مشتری اردناز سالیان گذشته دستگاه خاموش شدن بزرگی نداشته است ، بسیار پایدار است و در هزینه صرفه جویی می کند. -
مشتری تایلنددستگاه تاکنون بسیار خوب کار می کند و خدمات خوبی است ، ما دوست داریم دوباره با آنها کار کنیم ، متشکرم !!! -
مشتری مالزیطی 2.5 سال گذشته ، ما 3 دستگاه از Toprint خریداری کردیم ، آنها سزاوار اعتماد ما بودند و ما دوست داریم مدت طولانی با آنها کار کنیم.
تماس با شخص :
Ms. Aimee Liu
واتس اپ :
+8613570901156
کلید واژه ها [ flexo printing machine for corrugated carton ] همخوانی داشتن 79 محصولات.
دستگاه ساخت جعبه کارتن راه راه Toprint Flexo Folder Gluer 150kw
| نام: | کاملاً اتوماتیک کارتن پلاستیکی پوشه ای |
|---|---|
| درجه اتوماتیک: | تمام اتوماتیک با کنترل کامپیوتر صنعتی |
| وزن: | 48-55 تن |
4 اسلات چاپ فلکسو رنگی ، جعبه راه راه اتوماتیک کامل
| نام: | دستگاه شکاف چاپ فلکسو |
|---|---|
| کاربرد: | برای ساخت انواع جعبه های کارتنی |
| نوع خودکار: | تمام اتوماتیک |
Starpack دستگاه چاپ جعبه راه راه کاملاً اتوماتیک 180 برگ در دقیقه
| نام: | کارتن راه راه جعبه چاپ فلکسو دستگاه برش شکاف دار |
|---|---|
| نوع خودکار: | کاملاً اتوماتیک |
| ولتاژ: | 220/380 ولت یا سفارشی |
مقوایی چاپ فلکسو مقوا
| امکانات: | پایدار و با دوام |
|---|---|
| نام: | دستگاه شکاف دار چاپ فلکسو ، شکاف چاپگر فلکسو ، دستگاه ساخت جعبه کارتن |
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
مقوا چاپ فلکسو چاپ شکاف دستگاه کنترل سروو ثبت نام کنید
| نام: | دستگاه ساخت جعبه کارتن راه راه ervo Control Register |
|---|---|
| امکانات: | پایدار و با دوام |
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
دستگاه شکافدار چاپ فلکسو کامل کامپیوتری بالا انتقال خلاac با سرعت بالا
| نام: | ماشین انتقال کامل خلا High با سرعت بالا و کامل بالا چاپ فلکسو شکاف دار قالب برش (RDC) |
|---|---|
| امکانات: | پایدار و با دوام |
| جنگی: | کل دستگاه 1 سال گارانتی ، تغذیه جعبه انتقال 3 سال |
دستگاه ساخت جعبه مقوایی اتوماتیک با دوام برای جعبه های کارتن راه راه
| نام: | سروو کنترل ثبت کارتن کارتن راه راه ، دستگاه شکاف دار چاپ فلکسو |
|---|---|
| امکانات: | پایدار و با دوام |
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
چاپ اسلات اتوماتیک چاپ فلکسو 350 برگ / دقیقه کنترل کاملاً رایانه ای
| نام: | دستگاه شکاف دار چاپ فلکسو ، شکاف چاپگر فلکسو |
|---|---|
| وضعیت: | با نام تجاری جدید |
| امکانات: | پایدار و با دوام ، مارک بین المللی |
دستگاه چاپ جعبه راه راه کامپیوتری دستگاه شکافدار چاپ فلکسو موتوری
| نام: | دستگاه شکاف دار چاپ فلکسو با سرعت بالا و رایانه ای |
|---|---|
| نوع خودکار: | کاملاً اتوماتیک |
| سرویس: | پشتیبانی فنی ویدئو ، پشتیبانی آنلاین ، تمام اسناد لازم ، تهیه قطعات سریع و غیره |
دستگاه چاپ جعبه راه راه 60 میلی متر / دستگاه برش روتاری
| نام: | چاپ برش فلکسو دستگاه برش قالب |
|---|---|
| سرویس: | پشتیبانی فنی ویدئو ، پشتیبانی آنلاین ، تمام اسناد و مدارک لازم ، تهیه سریع قطعات و غیره فرسوده می شو |
| ولتاژ: | 220/380 ولت یا سفارشی |

