همه محصولات
-
مشتری اردناز سالیان گذشته دستگاه خاموش شدن بزرگی نداشته است ، بسیار پایدار است و در هزینه صرفه جویی می کند. -
مشتری تایلنددستگاه تاکنون بسیار خوب کار می کند و خدمات خوبی است ، ما دوست داریم دوباره با آنها کار کنیم ، متشکرم !!! -
مشتری مالزیطی 2.5 سال گذشته ، ما 3 دستگاه از Toprint خریداری کردیم ، آنها سزاوار اعتماد ما بودند و ما دوست داریم مدت طولانی با آنها کار کنیم.
تماس با شخص :
Ms. Aimee Liu
واتس اپ :
+8613570901156
کلید واژه ها [ flexo printer slotter machine ] همخوانی داشتن 87 محصولات.
دستگاه چاپ جعبه راه راه 60 میلیمتری 0920 / دستگاه چاپ جعبه پیتزا
| نام: | دستگاه چاپ جعبه راه راه ، دستگاه ساخت جعبه کارتن |
|---|---|
| سرویس: | پشتیبانی فنی ویدئو ، پشتیبانی آنلاین ، تمام اسناد لازم ، تهیه قطعات سریع و فرسوده و غیره ... |
| درجه اتوماتیک: | سرعت بالا ، تمام اتوماتیک |
دستگاه ساخت کارتن کاغذ با امنیت بالا برای ساخت کارتن های راه راه
| نام: | دستگاه ساخت کارتن راه راه اتوماتیک |
|---|---|
| تایپ کنید: | برای کارتن های راه راه |
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
دوخت مشترک دو تکه بخیه نیمه اتوماتیک دوخت برای جعبه های راه راه
| نوع رانندگی: | برقی ، پنوماتیک ، مکانیکی |
|---|---|
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
| نوع خودکار: | تغذیه دستی نیمه اتوماتیک |
کارتن اتوماتیک پوشه چسب دهنده ماشین 150m / min کار آسان
| نام: | دستگاه چسبنده پوشه اتوماتیک با سرعت بالا |
|---|---|
| نوع خودکار: | تمام اتوماتیک ، با سرعت بالا |
| نوع رانده شده: | برقی ، پنوماتیک ، هیدرولیکی ، مکانیکی |
ماشین چسب جعبه کارتن کاملاً راه راه 150 متر در دقیقه 20.8 کیلو وات
| نام: | کارتن جعبه چسب دستگاه پوشه پوشه ماشین چسب |
|---|---|
| نوع خودکار: | کامل اتوماتیک |
| نوع رانده شده: | برقی ، پنوماتیک ، هیدرولیکی ، مکانیکی |
380V دستگاه دوخت جعبه اتوماتیک جعبه نیمه اتوماتیک دو بخیه مشترک دو قطعه Servo Semi Auto
| نوع رانندگی: | برقی ، پنوماتیک ، مکانیکی |
|---|---|
| کاربرد: | برای دوخت جعبه کارتن |
| سرویس: | پشتیبانی فنی ویدئویی ، نصب و آموزش خدمات ، پشتیبانی آنلاین ، راه اندازی و آموزش |
500pcs / min دستگاه اتوماتیک جعبه دوخت نیمه اتوماتیک
| نام: | دستگاه دوخت نیمه اتوماتیک |
|---|---|
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
| سرویس: | پشتیبانی فنی ویدئویی ، نصب و آموزش خدمات ، پشتیبانی آنلاین ، راه اندازی و آموزش |
Inline Flexo Folder Gluer 300 برگ در دقیقه دستگاه چاپ برش فلکسو شکاف دار
| خدمات گارانتی: | پشتیبانی فنی ویدیو ، پشتیبانی آنلاین ، قطعات یدکی |
|---|---|
| نکات کلیدی فروش: | تمام اتوماتیک ، کنترل کامل کامپیوتری ، سرعت بالا ، عملکرد پایدار |
| دقت چاپ: | ± 0.5 میلی متر |
دستگاه ساخت جعبه کارتن راه راه Toprint Flexo Folder Gluer 150kw
| نام: | کاملاً اتوماتیک کارتن پلاستیکی پوشه ای |
|---|---|
| درجه اتوماتیک: | تمام اتوماتیک با کنترل کامپیوتر صنعتی |
| وزن: | 48-55 تن |
دستگاه قالب برش فیدر غیر لهی Flexo Folder Gluer FFG Caser Slotter Die Cutting
| کاربرد: | برای صنعت ساخت جعبه کارتن |
|---|---|
| تایپ کنید: | چسب پوشه فلکسو، کیس ساز |
| سیستم چسب: | والکو |

