همه محصولات
-
مشتری اردناز سالیان گذشته دستگاه خاموش شدن بزرگی نداشته است ، بسیار پایدار است و در هزینه صرفه جویی می کند. -
مشتری تایلنددستگاه تاکنون بسیار خوب کار می کند و خدمات خوبی است ، ما دوست داریم دوباره با آنها کار کنیم ، متشکرم !!! -
مشتری مالزیطی 2.5 سال گذشته ، ما 3 دستگاه از Toprint خریداری کردیم ، آنها سزاوار اعتماد ما بودند و ما دوست داریم مدت طولانی با آنها کار کنیم.
تماس با شخص :
Ms. Aimee Liu
واتس اپ :
+8613570901156
کلید واژه ها [ flexo printer slotter machine ] همخوانی داشتن 87 محصولات.
دستگاه چاپ فلکسو 3 رنگ ، کارخانه ساخت جعبه راه راه اتوماتیک
| نام: | شکافنده چاپگر Flexo ، دستگاه شکاف دار تمام اتوماتیک چاپ فلکسو |
|---|---|
| سرویس: | پشتیبانی فنی ویدئو ، پشتیبانی آنلاین ، تمام اسناد و مدارک لازم ، تهیه سریع قطعات و غیره فرسوده می شو |
| نوع خودکار: | کاملاً اتوماتیک |
Carton Box Flexo Printing Slotting Die Cutting Machine 180 Sheet / min برای ساخت جعبه پیتزا
| نام: | کارتن اتوماتیک جعبه چاپ فلکسو دستگاه برش شکاف دار |
|---|---|
| سرویس: | پشتیبانی فنی ویدئو ، پشتیبانی آنلاین ، تمام اسناد و مدارک لازم ، تهیه سریع قطعات و غیره فرسوده ... |
| نقطه فروش کلیدی: | پایدار و با دوام ، کارایی |
چاپ اسلات اتوماتیک چاپ فلکسو 350 برگ / دقیقه کنترل کاملاً رایانه ای
| نام: | دستگاه شکاف دار چاپ فلکسو ، شکاف چاپگر فلکسو |
|---|---|
| وضعیت: | با نام تجاری جدید |
| امکانات: | پایدار و با دوام ، مارک بین المللی |
مقوایی چاپ فلکسو مقوا
| امکانات: | پایدار و با دوام |
|---|---|
| نام: | دستگاه شکاف دار چاپ فلکسو ، شکاف چاپگر فلکسو ، دستگاه ساخت جعبه کارتن |
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
Lead Edge Feeder 4 Color Flexo Printer Rotary Die Cutter Vibrator and Counter Stacker Machine
| نام: | Lead Edge ، فیدر چهار رنگ فلکسو چاپی ، شکافی روتاری ، قالب برش ، لرزاننده ، پیشخوان شمارنده |
|---|---|
| سرویس: | پشتیبانی فنی ویدئو ، پشتیبانی آنلاین ، تمام اسناد و مدارک لازم ، تهیه سریع قطعات و غیره فرسوده ... |
| نقطه فروش کلیدی: | پایدار و با دوام ، کارایی ، |
دستگاه شکافدار چاپ فلکسو کامل کامپیوتری بالا انتقال خلاac با سرعت بالا
| نام: | ماشین انتقال کامل خلا High با سرعت بالا و کامل بالا چاپ فلکسو شکاف دار قالب برش (RDC) |
|---|---|
| امکانات: | پایدار و با دوام |
| جنگی: | کل دستگاه 1 سال گارانتی ، تغذیه جعبه انتقال 3 سال |
چاپ شکافدار چاپ فلکسو دستگاه انتقال خلا Speed با سرعت بالا بالا پایدار با دوام
| امکانات: | پایدار و با دوام |
|---|---|
| نام: | ماشین انتقال کامل خلا High با سرعت بالا و کامل بالا چاپ فلکسو شکاف دار قالب برش (RDC) |
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
چاپگر 1200x2400mm Flexo Fluer Folder Gluer ، دستگاه ساخت کاملاً اتوماتیک جعبه کارتن
| نام: | دستگاه گلر اتوماتیک پوشه |
|---|---|
| کاربرد: | صنعت بسته بندی کارتن جعبه |
| درجه اتوماتیک: | تمام اتوماتیک از مقوا تا کارتن |
دستگاه تولید جعبه کارتن 300 ورق/دقیقه دستگاه شکاف چاپ فلکسو
| نام: | دستگاه تولید جعبه کارتن |
|---|---|
| سرویس: | مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور، پشتیبانی فنی ویدئویی، نصب میدانی، پشتیبانی آ |
| ولتاژ: | 380 ولت 50 هرتز یا سفارشی |
دستگاه اتوماتیک فولدر Flexo Folder Gluer ماشین آلات برش گوشه برش شمارش برش
| نام: | تولید کنندگان چسب پوشه Flexo |
|---|---|
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
| خدمات پس از فروش ارائه می شود: | مهندس اعزام موجود ، پشتیبانی آنلاین ، پشتیبانی فنی ویدئو |

