همه محصولات
-
مشتری اردناز سالیان گذشته دستگاه خاموش شدن بزرگی نداشته است ، بسیار پایدار است و در هزینه صرفه جویی می کند. -
مشتری تایلنددستگاه تاکنون بسیار خوب کار می کند و خدمات خوبی است ، ما دوست داریم دوباره با آنها کار کنیم ، متشکرم !!! -
مشتری مالزیطی 2.5 سال گذشته ، ما 3 دستگاه از Toprint خریداری کردیم ، آنها سزاوار اعتماد ما بودند و ما دوست داریم مدت طولانی با آنها کار کنیم.
تماس با شخص :
Ms. Aimee Liu
واتس اپ :
+8613570901156
کلید واژه ها [ corrugated box making machine ] همخوانی داشتن 115 محصولات.
خط تولید صفحه راه راه 180 میلی متر 300 میلی متر در دقیقه برای مقوا دو جداره
| نام: | خط تولید مقوا راه راه |
|---|---|
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
| بندر بارگیری: | گوانگژو یا شنژن چین |
ماشین بخیه دوزنده پوشه اتوماتیک پوشه 15 کیلو واتی دوخت دستگاه دوخت کارتن
| نام: | دستگاه بخیه پوشه اتوماتیک پوشه |
|---|---|
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
| نوع خودکار: | تمام اتوماتیک |
RDC جاروبرقی انتقال فلکسو چاپگر اسلوتر جعبه ماشین ساخت پشته ساز خودکار
| نام: | فلکسو اسلاتتر دای کاتر، چسب پوشه فلکسو، دستگاه ساخت جعبه کارتن |
|---|---|
| کنترل: | کنترل کامپیوتر با صفحه لمسی، برای اتصال با سیستم ERP در دسترس است |
| رنگ ها: | اختیاری |
خط تولید مقوا 180 میلی متر پیش بخاری دو چهره 5 لایه
| نام: | خط تولید مقوا |
|---|---|
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
| بندر بارگیری: | گوانگژو یا شنژن چین |
دستگاه برش کاملاً رایانه ای ، 180 برگ / دقیقه 3 دستگاه چاپ فلکسو رنگی
| نام: | سروو کنترل سرعت بالا چاپ فلکسو شکاف دار دستگاه برش |
|---|---|
| کاربرد: | برای ساخت انواع جعبه های کارتنی |
| نوع خودکار: | تمام اتوماتیک |
دستگاه لایه مقوایی 2 لایه اتوماتیک با سرعت بالا 380V 50HZ
| نام: | خط تولید مقوا ، دستگاه ساخت مقوا راه راه ، خط تولید مقوا راه راه |
|---|---|
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
| بندر بارگیری: | گوانگژو یا شنژن چین |
مقوایی چاپ فلکسو مقوا
| امکانات: | پایدار و با دوام |
|---|---|
| نام: | دستگاه شکاف دار چاپ فلکسو ، شکاف چاپگر فلکسو ، دستگاه ساخت جعبه کارتن |
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
مقوا چاپ فلکسو چاپ شکاف دستگاه کنترل سروو ثبت نام کنید
| نام: | دستگاه ساخت جعبه کارتن راه راه ervo Control Register |
|---|---|
| امکانات: | پایدار و با دوام |
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
چاپ اتوماتیک فلکسو دستگاه شکافدار سرعت بالا نوع باز / بسته
| نام: | چاپگر اتوماتیک چاپ فلکسو با سرعت بالا |
|---|---|
| امکانات: | پایدار و با دوام |
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
چاپ اسلات اتوماتیک چاپ فلکسو 350 برگ / دقیقه کنترل کاملاً رایانه ای
| نام: | دستگاه شکاف دار چاپ فلکسو ، شکاف چاپگر فلکسو |
|---|---|
| وضعیت: | با نام تجاری جدید |
| امکانات: | پایدار و با دوام ، مارک بین المللی |

