همه محصولات
-
مشتری اردناز سالیان گذشته دستگاه خاموش شدن بزرگی نداشته است ، بسیار پایدار است و در هزینه صرفه جویی می کند. -
مشتری تایلنددستگاه تاکنون بسیار خوب کار می کند و خدمات خوبی است ، ما دوست داریم دوباره با آنها کار کنیم ، متشکرم !!! -
مشتری مالزیطی 2.5 سال گذشته ، ما 3 دستگاه از Toprint خریداری کردیم ، آنها سزاوار اعتماد ما بودند و ما دوست داریم مدت طولانی با آنها کار کنیم.
تماس با شخص :
Ms. Aimee Liu
واتس اپ :
+8613570901156
کلید واژه ها [ corrugated box making machine ] همخوانی داشتن 115 محصولات.
شیار چاپگر فلکسو دستگاه برش جعبه موج دار Servo Control
| نام: | سروو کنترل سرعت بالا چاپ فلکسو شکاف دار برش دستگاه برش چاپگر فلکسو شکاف برای انواع کارتن |
|---|---|
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
| جنگی: | ضمانت 1 ساله |
کارتن برش دار کارتن موج دار ، گلزن برش خورده با لبه نازک
| نام: | Thin Edge Sliting Machine Scoring |
|---|---|
| سرویس: | پشتیبانی آنلاین ، تمام اسناد و مدارک لازم ، تهیه قطعات سریع و غیره |
| نوع خودکار: | می تواند به صورت خودکار ، و دستی موجود است. |
دستگاه برش جعبه کارتن راه راه 300 ورق/دقیقه تمام اتوماتیک قالب 65 میلی متری
| نام: | دایکتر روتاری اتوماتیک |
|---|---|
| سرویس: | پشتیبانی آنلاین، کلیه مدارک لازم، تامین قطعات فرسوده سریع و غیره |
| ولتاژ: | 220/380 ولت یا سفارشی |
دستگاه تولید جعبه کارتن 300 ورق/دقیقه دستگاه شکاف چاپ فلکسو
| نام: | دستگاه تولید جعبه کارتن |
|---|---|
| سرویس: | مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور، پشتیبانی فنی ویدئویی، نصب میدانی، پشتیبانی آ |
| ولتاژ: | 380 ولت 50 هرتز یا سفارشی |
دستگاه تولید جعبه کارتن 50 هرتز 300 برگ / دستگاه شکاف چاپ فلکسو حداقل
| نام: | دستگاه تولید جعبه کارتن |
|---|---|
| سرویس: | مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور، پشتیبانی فنی ویدئویی، نصب میدانی، پشتیبانی آ |
| ولتاژ: | 380 ولت 50 هرتز یا سفارشی |
380V دستگاه دوخت جعبه اتوماتیک جعبه نیمه اتوماتیک دو بخیه مشترک دو قطعه Servo Semi Auto
| نوع رانندگی: | برقی ، پنوماتیک ، مکانیکی |
|---|---|
| کاربرد: | برای دوخت جعبه کارتن |
| سرویس: | پشتیبانی فنی ویدئویی ، نصب و آموزش خدمات ، پشتیبانی آنلاین ، راه اندازی و آموزش |
500pcs / min دستگاه اتوماتیک جعبه دوخت نیمه اتوماتیک
| نام: | دستگاه دوخت نیمه اتوماتیک |
|---|---|
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
| سرویس: | پشتیبانی فنی ویدئویی ، نصب و آموزش خدمات ، پشتیبانی آنلاین ، راه اندازی و آموزش |
دوخت مشترک دو تکه بخیه نیمه اتوماتیک دوخت برای جعبه های راه راه
| نوع رانندگی: | برقی ، پنوماتیک ، مکانیکی |
|---|---|
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
| نوع خودکار: | تغذیه دستی نیمه اتوماتیک |
CE 500pcs/Min دستگاه دوخت جعبه خودکار 380 ولت بادوام
| نام: | ماشین دوخت نیمه اتوماتیک |
|---|---|
| ولتاژ: | 380 ولت 50 هرتز یا سفارشی |
| سرویس: | پشتیبانی فنی ویدئویی، نصب و خدمات آموزشی، پشتیبانی آنلاین، راه اندازی و آموزش |
دستگاه کارتنسازی کارتنساز پرینتر فلکسو پرینتر سنگین 40 میلیمتری
| تغییر سفارش: | تغییر سفارش با یک دکمه |
|---|---|
| ذخیره سازی را سفارش دهید: | بیش از 100000 سفارش |
| تغییر صفحه چاپ: | 40 ثانیه |

