همه محصولات
-
مشتری اردناز سالیان گذشته دستگاه خاموش شدن بزرگی نداشته است ، بسیار پایدار است و در هزینه صرفه جویی می کند. -
مشتری تایلنددستگاه تاکنون بسیار خوب کار می کند و خدمات خوبی است ، ما دوست داریم دوباره با آنها کار کنیم ، متشکرم !!! -
مشتری مالزیطی 2.5 سال گذشته ، ما 3 دستگاه از Toprint خریداری کردیم ، آنها سزاوار اعتماد ما بودند و ما دوست داریم مدت طولانی با آنها کار کنیم.
تماس با شخص :
Ms. Aimee Liu
واتس اپ :
+8613570901156
کلید واژه ها [ 0920 corrugated box printing machine ] همخوانی داشتن 67 محصولات.
Carton Box Flexo Printing Slotting Die Cutting Machine 180 Sheet / min برای ساخت جعبه پیتزا
| نام: | کارتن اتوماتیک جعبه چاپ فلکسو دستگاه برش شکاف دار |
|---|---|
| سرویس: | پشتیبانی فنی ویدئو ، پشتیبانی آنلاین ، تمام اسناد و مدارک لازم ، تهیه سریع قطعات و غیره فرسوده ... |
| نقطه فروش کلیدی: | پایدار و با دوام ، کارایی |
مقوایی چاپ فلکسو مقوا
| امکانات: | پایدار و با دوام |
|---|---|
| نام: | دستگاه شکاف دار چاپ فلکسو ، شکاف چاپگر فلکسو ، دستگاه ساخت جعبه کارتن |
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
مقوا چاپ فلکسو چاپ شکاف دستگاه کنترل سروو ثبت نام کنید
| نام: | دستگاه ساخت جعبه کارتن راه راه ervo Control Register |
|---|---|
| امکانات: | پایدار و با دوام |
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
چاپ اتوماتیک فلکسو دستگاه شکافدار سرعت بالا نوع باز / بسته
| نام: | چاپگر اتوماتیک چاپ فلکسو با سرعت بالا |
|---|---|
| امکانات: | پایدار و با دوام |
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
document.title='
| نام دستگاه:: | پوشه کارتن دستگاه gluer |
|---|---|
| کاربرد: | برای صنعت ساخت جعبه کارتن |
| مواد: | ضخامت بدن 60-70 میلی متر |
دستگاه شکافدار چاپ فلکسو کامل کامپیوتری بالا انتقال خلاac با سرعت بالا
| نام: | ماشین انتقال کامل خلا High با سرعت بالا و کامل بالا چاپ فلکسو شکاف دار قالب برش (RDC) |
|---|---|
| امکانات: | پایدار و با دوام |
| جنگی: | کل دستگاه 1 سال گارانتی ، تغذیه جعبه انتقال 3 سال |
چاپ شکافدار چاپ فلکسو دستگاه انتقال خلا Speed با سرعت بالا بالا پایدار با دوام
| امکانات: | پایدار و با دوام |
|---|---|
| نام: | ماشین انتقال کامل خلا High با سرعت بالا و کامل بالا چاپ فلکسو شکاف دار قالب برش (RDC) |
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
Lead Edge Feeder 4 Color Flexo Printer Rotary Die Cutter Vibrator and Counter Stacker Machine
| نام: | Lead Edge ، فیدر چهار رنگ فلکسو چاپی ، شکافی روتاری ، قالب برش ، لرزاننده ، پیشخوان شمارنده |
|---|---|
| سرویس: | پشتیبانی فنی ویدئو ، پشتیبانی آنلاین ، تمام اسناد و مدارک لازم ، تهیه سریع قطعات و غیره فرسوده ... |
| نقطه فروش کلیدی: | پایدار و با دوام ، کارایی ، |
کنترل کامپیوتری اتوماتیک کارتن تاشو تاشو ماشین چسب ساز 200 برگ / دقیقه
| نام: | ماشین آلات ساخت جعبه کارتن ، شکاف چاپگر Flexo ، براق کننده پوشه اتوماتیک ، دستگاه تسمه اتوماتیک |
|---|---|
| تایپ کنید: | برای کارتن های راه راه |
| نوع خودکار: | تمام اتوماتیک ، با سرعت بالا |
جعبه کارتن راه راه Flexo دستگاه شکاف چاپگر با چین خوردگی
| نام: | دستگاه اسلاتر چاپگر فلکسو جعبه کارتن راه راه خودکار، دستگاه شکاف چاپ فلکسو مقوا |
|---|---|
| کاربرد: | برای ساخت انواع جعبه های کارتنی |
| نوع اتوماتیک: | تمام اتوماتیک |

