همه محصولات
-
مشتری اردناز سالیان گذشته دستگاه خاموش شدن بزرگی نداشته است ، بسیار پایدار است و در هزینه صرفه جویی می کند. -
مشتری تایلنددستگاه تاکنون بسیار خوب کار می کند و خدمات خوبی است ، ما دوست داریم دوباره با آنها کار کنیم ، متشکرم !!! -
مشتری مالزیطی 2.5 سال گذشته ، ما 3 دستگاه از Toprint خریداری کردیم ، آنها سزاوار اعتماد ما بودند و ما دوست داریم مدت طولانی با آنها کار کنیم.
تماس با شخص :
Ms. Aimee Liu
واتس اپ :
+8613570901156
کلید واژه ها [ 0920 corrugated box printing machine ] همخوانی داشتن 67 محصولات.
دستگاه چاپ فلکسو موجدار کامل کامپیوتری 380 ولت 50 هرتز 300 برگ در دقیقه
| نام: | دستگاه شکاف چاپ فلکسو، دستگاه چاپگر فلکسو، دستگاه ساخت جعبه کارتن |
|---|---|
| امکانات: | پایدار و بادوام |
| کلید واژه ها: | دستگاه ساخت جعبه کارتن |
Starpack جعبه راه راه ماشین ساخت سروو کنترل 1 سال گارانتی
| نام: | دستگاه ساخت کارتن راه راه |
|---|---|
| تایپ کنید: | برای کارتن های راه راه |
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
دستگاه ساخت جعبه راه راه 3 لایه 5 لایه 7 لایه 300 برگ در دقیقه با صفحه لمسی
| چاپ رنگ: | چند رنگ |
|---|---|
| Max. حداکثر Production Speed سرعت تولید: | 300 صفحه در دقیقه |
| کنترل صفحه لمسی: | آره |
دستگاه ساخت جعبه CE اسلاتر چاپگر فلکسو راه راه خودکار 850x1950
| نام: | دستگاه دای برش اسلات چاپ فلکسو با سرعت بالا سروو کنترل |
|---|---|
| کاربرد: | برای ساخت انواع جعبه های کارتنی |
| نوع اتوماتیک: | تمام اتوماتیک |
دستگاه چاپ فلکسو اتوماتیک 380 ولت 3 رنگ کارخانه ساخت جعبه راه راه 900x2000
| نام: | شکاف چاپگر فلکسو، دستگاه شکاف چاپ فلکسو تمام اتوماتیک |
|---|---|
| سرویس: | پشتیبانی فنی ویدئویی، پشتیبانی آنلاین، کلیه مدارک لازم، تامین قطعات فرسوده سریع و غیره. |
| نوع اتوماتیک: | نوع تمام اتوماتیک |
دستگاه چسب پوشه راه راه کامپیوتری 1200x2400mm تمام اتوماتیک
| برنامه های کاربردی: | جعبه کارتن راه راه چاپ و تاشو |
|---|---|
| حداکثر اندازه: | 1200x2400mm |
| سرعت: | سرعت طراحی 300 برگ در دقیقه |
دستگاه چسباننده پوشه فلکسو با سرعت بالا 1200x2400 میلی متر دستگاه ساخت جعبه کارتن راه راه
| وضعیت: | 100% کاملا نو |
|---|---|
| ذخیره سازی را سفارش دهید: | بیش از 100000 سفارش |
| سرعت: | 300 برگ در دقیقه |
چاپگر 1200x2400mm Flexo Fluer Folder Gluer ، دستگاه ساخت کاملاً اتوماتیک جعبه کارتن
| نام: | دستگاه گلر اتوماتیک پوشه |
|---|---|
| کاربرد: | صنعت بسته بندی کارتن جعبه |
| درجه اتوماتیک: | تمام اتوماتیک از مقوا تا کارتن |
150 ورق / حداقل جعبه راه راه دستگاه برش اتوماتیک دستگاه ساخت جعبه پیتزا اتوماتیک
| نام: | دستگاه ساخت اتوماتیک جعبه پیتزا دستگاه برش کارتن کارتن راه راه |
|---|---|
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
| سرویس: | پشتیبانی فنی ویدئو ، پشتیبانی آنلاین ، تامین سریع قطعات و فرسودگی |
0920 دستگاه ساخت جعبه کارتن راه راه راه راه ساز لرزاننده لرزاننده چاپگر فلکسو 0920
| نام: | Flexo Slotter Die Cutter Vibrator Stacker |
|---|---|
| کاربرد: | برای ساخت انواع جعبه های کارتنی |
| کلید واژه ها: | دستگاه ساخت جعبه کارتن |

