همه محصولات
-
مشتری اردناز سالیان گذشته دستگاه خاموش شدن بزرگی نداشته است ، بسیار پایدار است و در هزینه صرفه جویی می کند. -
مشتری تایلنددستگاه تاکنون بسیار خوب کار می کند و خدمات خوبی است ، ما دوست داریم دوباره با آنها کار کنیم ، متشکرم !!! -
مشتری مالزیطی 2.5 سال گذشته ، ما 3 دستگاه از Toprint خریداری کردیم ، آنها سزاوار اعتماد ما بودند و ما دوست داریم مدت طولانی با آنها کار کنیم.
تماس با شخص :
Ms. Aimee Liu
واتس اپ :
+8613570901156
کلید واژه ها [ toprint flexo printer slotter ] همخوانی داشتن 69 محصولات.
مقوایی چاپ فلکسو مقوا
| امکانات: | پایدار و با دوام |
|---|---|
| نام: | دستگاه شکاف دار چاپ فلکسو ، شکاف چاپگر فلکسو ، دستگاه ساخت جعبه کارتن |
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
دستگاه شکافدار چاپ فلکسو کامل کامپیوتری بالا انتقال خلاac با سرعت بالا
| نام: | ماشین انتقال کامل خلا High با سرعت بالا و کامل بالا چاپ فلکسو شکاف دار قالب برش (RDC) |
|---|---|
| امکانات: | پایدار و با دوام |
| جنگی: | کل دستگاه 1 سال گارانتی ، تغذیه جعبه انتقال 3 سال |
چاپ شکافدار چاپ فلکسو دستگاه انتقال خلا Speed با سرعت بالا بالا پایدار با دوام
| امکانات: | پایدار و با دوام |
|---|---|
| نام: | ماشین انتقال کامل خلا High با سرعت بالا و کامل بالا چاپ فلکسو شکاف دار قالب برش (RDC) |
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
جعبه کارتن اتوماتیک RDC Flex Rotary Die Cutter با دستگاه لرزاننده / خودکار استکر
| نام: | سروو کنترل سرعت بالا چاپ فلکسو شکاف دار دستگاه برش |
|---|---|
| کاربرد: | برای ساخت انواع جعبه های کارتنی |
| نوع خودکار: | تمام اتوماتیک |
تجهیزات چاپ فلکسو برای جعبه کارتن راه راه 150 کیلووات تاشو خودکار چسب
| نام: | چسب پوشه فلکسو برای ساخت جعبه کارتن |
|---|---|
| کاربرد:: | ساخت جعبه های کارتن راه راه |
| عملکرد: | تغذیه، چاپ، شکاف، تا کردن، چسباندن |
دستگاه ساخت جعبه کارتن کاغذی Min Flexo Folder Gluer 380V 900x2000mm
| اندازه: | 900x2000 میلی متر |
|---|---|
| کاربرد: | صنعت بسته بندی کارتن جعبه |
| مواد: | مقوا |
دستگاه چسباننده پوشه فلکسو با سرعت بالا 1200x2400 میلی متر دستگاه ساخت جعبه کارتن راه راه
| وضعیت: | 100% کاملا نو |
|---|---|
| ذخیره سازی را سفارش دهید: | بیش از 100000 سفارش |
| سرعت: | 300 برگ در دقیقه |
دستگاه اتوماتیک فولدر Flexo Folder Gluer ماشین آلات برش گوشه برش شمارش برش
| نام: | تولید کنندگان چسب پوشه Flexo |
|---|---|
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
| خدمات پس از فروش ارائه می شود: | مهندس اعزام موجود ، پشتیبانی آنلاین ، پشتیبانی فنی ویدئو |
دستگاه قالب برش فیدر غیر لهی Flexo Folder Gluer FFG Caser Slotter Die Cutting
| کاربرد: | برای صنعت ساخت جعبه کارتن |
|---|---|
| تایپ کنید: | چسب پوشه فلکسو، کیس ساز |
| سیستم چسب: | والکو |
PLC Control Flexo Printing Slotting Die Cutting Machine تمام اتوماتیک
| طریقه استفاده: | دستگاه ساخت جعبه کارتن |
|---|---|
| کارکرد: | تغذیه ، چاپ ، برش ، تاشو ، چسباندن |
| تایپ کنید: | دستگاه پاس یکبار مصرف |

