همه محصولات
-
مشتری اردناز سالیان گذشته دستگاه خاموش شدن بزرگی نداشته است ، بسیار پایدار است و در هزینه صرفه جویی می کند. -
مشتری تایلنددستگاه تاکنون بسیار خوب کار می کند و خدمات خوبی است ، ما دوست داریم دوباره با آنها کار کنیم ، متشکرم !!! -
مشتری مالزیطی 2.5 سال گذشته ، ما 3 دستگاه از Toprint خریداری کردیم ، آنها سزاوار اعتماد ما بودند و ما دوست داریم مدت طولانی با آنها کار کنیم.
تماس با شخص :
Ms. Aimee Liu
واتس اپ :
+8613570901156
کلید واژه ها [ fully automatic strapping machine ] همخوانی داشتن 17 محصولات.
دستگاه تسمه کاملاً اتوماتیک 2KW خطی برای جعبه های کارتنی
| نام:: | دستگاه تسمه اتوماتیک ، دستگاه تسمه جعبه کارتن |
|---|---|
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
| نوع درایو: | برقی ، پنوماتیک ، مکانیکی |
ماشین بسته بندی کاملاً اتوماتیک 2KVA 45 بسته بندی / دقیقه 400 کیلوگرم
| نام: | کاملاً اتوماتیک دستگاه تسمه |
|---|---|
| ولتاژ: | پلاگین 220 ولت ، 50/60 هرتز ، 1PH ، 16 A CEE |
| نوع خودکار: | تمام اتوماتیک |
دستگاه کارتن سازی پایدار دستگاه تولید جعبه مقوایی راه راه تمام اتوماتیک
| نام: | ماشین آلات ساخت جعبه کارتن، شکاف چاپگر فلکسو، چسب خودکار پوشه، دستگاه تسمه کش اتوماتیک |
|---|---|
| تایپ کنید: | آفلاین برای ساخت کارتن های راه راه |
| نوع اتوماتیک: | تمام اتوماتیک، پرسرعت |
دستگاه بسته بندی پالت کاملاً اتوماتیک نوع W ، دستگاه بسته بندی فیلم کوچک کننده 40 پالت در ساعت
| نام: | W نوع ماشین بسته بندی پالت کاملاً اتوماتیک ، دستگاه بسته بندی فیلم |
|---|---|
| ولتاژ: | 220V 50HZ 1PH |
| نوع خودکار: | تمام اتوماتیک |
دستگاه تسمه جعبه اتوماتیک ، ماشین تولید بند تسمه PP 0.5kpa 3.5kw
| نام: | دستگاه تسمه اتوماتیک ، دستگاه تسمه جعبه کارتن |
|---|---|
| ولتاژ: | 380 ولت یا سفارشی |
| نوع درایو: | برقی ، پنوماتیک ، مکانیکی |
Starpack دستگاه چاپ جعبه راه راه کاملاً اتوماتیک 180 برگ در دقیقه
| نام: | کارتن راه راه جعبه چاپ فلکسو دستگاه برش شکاف دار |
|---|---|
| نوع خودکار: | کاملاً اتوماتیک |
| ولتاژ: | 220/380 ولت یا سفارشی |
دستگاه پلاستیکی پوشه ای اتوماتیک جعبه کارتن 1200x2400mm برای ساخت جعبه های کارتنی
| نام: | Flexo Folder Gluer ، FFG ، دستگاه ساخت جعبه کارتن |
|---|---|
| کاربرد: | برای ساخت انواع جعبه های کارتنی ، صنعت کارتن |
| سرویس: | پشتیبانی ویدیویی Technican ، ترتیب کارخانه ، پشتیبانی آنلاین ، مهندس اعزام برای نصب و آموزش |
150m / min پوشه اتوماتیک پوشه 20.8kw برای ساخت جعبه های کارتن راه راه
| نام: | دستگاه چسبنده پوشه اتوماتیک با سرعت بالا |
|---|---|
| نوع خودکار: | تمام اتوماتیک ، با سرعت بالا |
| نوع رانده شده: | برقی ، پنوماتیک ، هیدرولیکی ، مکانیکی |
کارتن اتوماتیک پوشه چسب دهنده ماشین 150m / min کار آسان
| نام: | دستگاه چسبنده پوشه اتوماتیک با سرعت بالا |
|---|---|
| نوع خودکار: | تمام اتوماتیک ، با سرعت بالا |
| نوع رانده شده: | برقی ، پنوماتیک ، هیدرولیکی ، مکانیکی |
ماشین چسب جعبه کارتن کاملاً راه راه 150 متر در دقیقه 20.8 کیلو وات
| نام: | کارتن جعبه چسب دستگاه پوشه پوشه ماشین چسب |
|---|---|
| نوع خودکار: | کامل اتوماتیک |
| نوع رانده شده: | برقی ، پنوماتیک ، هیدرولیکی ، مکانیکی |

