همه محصولات
-
مشتری اردناز سالیان گذشته دستگاه خاموش شدن بزرگی نداشته است ، بسیار پایدار است و در هزینه صرفه جویی می کند. -
مشتری تایلنددستگاه تاکنون بسیار خوب کار می کند و خدمات خوبی است ، ما دوست داریم دوباره با آنها کار کنیم ، متشکرم !!! -
مشتری مالزیطی 2.5 سال گذشته ، ما 3 دستگاه از Toprint خریداری کردیم ، آنها سزاوار اعتماد ما بودند و ما دوست داریم مدت طولانی با آنها کار کنیم.
تماس با شخص :
Ms. Aimee Liu
واتس اپ :
+8613570901156
کلید واژه ها [ four color flexo printing machine ] همخوانی داشتن 65 محصولات.
دستگاه اتوماتیک ساخت جعبه کارتن ، دستگاه ساخت جعبه پیتزا 380 ولت 60 میلی متری
| نام: | ماشین ساخت اتوماتیک جعبه کارتن کاملاً اتوماتیک |
|---|---|
| کاربرد: | برای ساخت انواع جعبه های کارتنی |
| نوع خودکار: | تمام اتوماتیک |
Starpack جعبه راه راه ماشین ساخت سروو کنترل 1 سال گارانتی
| نام: | دستگاه ساخت کارتن راه راه |
|---|---|
| تایپ کنید: | برای کارتن های راه راه |
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
0920 جعبه راه راه دستگاه برش قالب / کارتن دستگاه شکاف دار چاپ
| کلید واژه ها: | دستگاه ساخت جعبه کارتن |
|---|---|
| نام: | جعبه راه راه Servo Control دستگاه برش قالب جعبه کارتن دستگاه چاپ اسلات |
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
دستگاه اتوماتیک فولدر Flexo Folder Gluer ماشین آلات برش گوشه برش شمارش برش
| نام: | تولید کنندگان چسب پوشه Flexo |
|---|---|
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
| خدمات پس از فروش ارائه می شود: | مهندس اعزام موجود ، پشتیبانی آنلاین ، پشتیبانی فنی ویدئو |
دستگاه ساخت جعبه کارتن راه راه Toprint Flexo Folder Gluer 150kw
| نام: | کاملاً اتوماتیک کارتن پلاستیکی پوشه ای |
|---|---|
| درجه اتوماتیک: | تمام اتوماتیک با کنترل کامپیوتر صنعتی |
| وزن: | 48-55 تن |
جعبه مقوایی راه راه تاشو و ماشین چسب 300 ورق در دقیقه
| کلید واژه ها: | براق کننده پوشه Flexo |
|---|---|
| نام: | دستگاه ساخت جعبه کارتن |
| مواد: | مقوا راه راه |
دستگاه شکاف چاپگر فلکسو رنگی سفارشی 300برگ/دقیقه با سیستم تغذیه 850x1950 برش
| نام: | دستگاه اسلاتر چاپگر فلکسو |
|---|---|
| کاربرد: | برای ساخت انواع جعبه های کارتنی |
| نوع اتوماتیک: | تمام اتوماتیک |
TP-CR اتوماتیک پوشه ماشین چسب دهنده کنترل کامل کامپیوتری
| نوع دستگاه: | Flexo Folder Gluer Inline Machine |
|---|---|
| کارکرد: | از مقوا به کارتن |
| نصب و راه اندازی: | در دسترس برای اعزام مهندسین ، نصب رایگان |
دستگاه چسب پوشه راه راه کامپیوتری 1200x2400mm تمام اتوماتیک
| برنامه های کاربردی: | جعبه کارتن راه راه چاپ و تاشو |
|---|---|
| حداکثر اندازه: | 1200x2400mm |
| سرعت: | سرعت طراحی 300 برگ در دقیقه |
شکاف چاپگر 300 برگ / دقیقه Flexo با سیستم تغذیه پیشرفته
| نام: | دستگاه شکافنده چاپگر Flexo |
|---|---|
| کاربرد: | برای ساخت انواع جعبه های کارتنی |
| نوع خودکار: | تمام اتوماتیک |

