همه محصولات
-
مشتری اردناز سالیان گذشته دستگاه خاموش شدن بزرگی نداشته است ، بسیار پایدار است و در هزینه صرفه جویی می کند. -
مشتری تایلنددستگاه تاکنون بسیار خوب کار می کند و خدمات خوبی است ، ما دوست داریم دوباره با آنها کار کنیم ، متشکرم !!! -
مشتری مالزیطی 2.5 سال گذشته ، ما 3 دستگاه از Toprint خریداری کردیم ، آنها سزاوار اعتماد ما بودند و ما دوست داریم مدت طولانی با آنها کار کنیم.
تماس با شخص :
Ms. Aimee Liu
واتس اپ :
+8613570901156
کلید واژه ها [ ce carton box strapping machine ] همخوانی داشتن 48 محصولات.
سروو کنترل اتوماتیک جعبه کارتن راه راه ساخت دستگاه صرفه جویی در کار
| نام: | دستگاه ساخت جعبه کارتن مقوایی با دقت بالا تاشو سروو کنترل دستگاه تسمه اتوماتیک چسب پوشه فلکسو |
|---|---|
| تایپ کنید: | برای ساخت کارتن های راه راه |
| ولتاژ: | 380 ولت 50 هرتز یا سفارشی |
دستگاه چسباننده پوشه فلکسو با سرعت بالا 1200x2400 میلی متر دستگاه ساخت جعبه کارتن راه راه
| وضعیت: | 100% کاملا نو |
|---|---|
| ذخیره سازی را سفارش دهید: | بیش از 100000 سفارش |
| سرعت: | 300 برگ در دقیقه |
دستگاه ساخت جعبه کارتن چسب دار پوشه راه راه CE Servo Control
| قاب: | ضخامت 60-70 میلی متر |
|---|---|
| قطعات الکتریکی: | اولین برندهای بین المللی مانند زیمنس، دانفوس |
| سرعت: | 300 برگ در دقیقه |
دستگاه تسمه کاملاً اتوماتیک 2KW خطی برای جعبه های کارتنی
| نام:: | دستگاه تسمه اتوماتیک ، دستگاه تسمه جعبه کارتن |
|---|---|
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
| نوع درایو: | برقی ، پنوماتیک ، مکانیکی |
دستگاه پلاستیکی پوشه ای اتوماتیک جعبه کارتن 1200x2400mm برای ساخت جعبه های کارتنی
| نام: | Flexo Folder Gluer ، FFG ، دستگاه ساخت جعبه کارتن |
|---|---|
| کاربرد: | برای ساخت انواع جعبه های کارتنی ، صنعت کارتن |
| سرویس: | پشتیبانی ویدیویی Technican ، ترتیب کارخانه ، پشتیبانی آنلاین ، مهندس اعزام برای نصب و آموزش |
دستگاه بسته بندی پالت کاملاً اتوماتیک نوع W ، دستگاه بسته بندی فیلم کوچک کننده 40 پالت در ساعت
| نام: | W نوع ماشین بسته بندی پالت کاملاً اتوماتیک ، دستگاه بسته بندی فیلم |
|---|---|
| ولتاژ: | 220V 50HZ 1PH |
| نوع خودکار: | تمام اتوماتیک |
500pcs / min دستگاه اتوماتیک جعبه دوخت نیمه اتوماتیک
| نام: | دستگاه دوخت نیمه اتوماتیک |
|---|---|
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
| سرویس: | پشتیبانی فنی ویدئویی ، نصب و آموزش خدمات ، پشتیبانی آنلاین ، راه اندازی و آموزش |
ماشین ساخت جعبه مقوایی راه راه کاملاً اتوماتیک رنگی سفارشی
| نام: | ماشین آلات ساخت جعبه کارتن ، شکاف چاپگر Flexo ، براق کننده پوشه اتوماتیک ، دستگاه تسمه اتوماتیک |
|---|---|
| تایپ کنید: | آفلاین برای ساخت کارتن های راه راه |
| نوع خودکار: | تمام اتوماتیک ، با سرعت بالا |
دستگاه کارتن سازی پایدار دستگاه تولید جعبه مقوایی راه راه تمام اتوماتیک
| نام: | ماشین آلات ساخت جعبه کارتن، شکاف چاپگر فلکسو، چسب خودکار پوشه، دستگاه تسمه کش اتوماتیک |
|---|---|
| تایپ کنید: | آفلاین برای ساخت کارتن های راه راه |
| نوع اتوماتیک: | تمام اتوماتیک، پرسرعت |
CE 500pcs/Min دستگاه دوخت جعبه خودکار 380 ولت بادوام
| نام: | ماشین دوخت نیمه اتوماتیک |
|---|---|
| ولتاژ: | 380 ولت 50 هرتز یا سفارشی |
| سرویس: | پشتیبانی فنی ویدئویی، نصب و خدمات آموزشی، پشتیبانی آنلاین، راه اندازی و آموزش |

