همه محصولات
-
مشتری اردناز سالیان گذشته دستگاه خاموش شدن بزرگی نداشته است ، بسیار پایدار است و در هزینه صرفه جویی می کند. -
مشتری تایلنددستگاه تاکنون بسیار خوب کار می کند و خدمات خوبی است ، ما دوست داریم دوباره با آنها کار کنیم ، متشکرم !!! -
مشتری مالزیطی 2.5 سال گذشته ، ما 3 دستگاه از Toprint خریداری کردیم ، آنها سزاوار اعتماد ما بودند و ما دوست داریم مدت طولانی با آنها کار کنیم.
تماس با شخص :
Ms. Aimee Liu
واتس اپ :
+8613570901156
کلید واژه ها [ automatic carton folding gluing machine ] همخوانی داشتن 46 محصولات.
دستگاه کارتن سازی پایدار دستگاه تولید جعبه مقوایی راه راه تمام اتوماتیک
| نام: | ماشین آلات ساخت جعبه کارتن، شکاف چاپگر فلکسو، چسب خودکار پوشه، دستگاه تسمه کش اتوماتیک |
|---|---|
| تایپ کنید: | آفلاین برای ساخت کارتن های راه راه |
| نوع اتوماتیک: | تمام اتوماتیک، پرسرعت |
دستگاه اتوماتیک فولدر Flexo Folder Gluer ماشین آلات برش گوشه برش شمارش برش
| نام: | تولید کنندگان چسب پوشه Flexo |
|---|---|
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
| خدمات پس از فروش ارائه می شود: | مهندس اعزام موجود ، پشتیبانی آنلاین ، پشتیبانی فنی ویدئو |
دستگاه چسب پوشه راه راه کامپیوتری 1200x2400mm تمام اتوماتیک
| برنامه های کاربردی: | جعبه کارتن راه راه چاپ و تاشو |
|---|---|
| حداکثر اندازه: | 1200x2400mm |
| سرعت: | سرعت طراحی 300 برگ در دقیقه |
جعبه کارتن اتوماتیک فولدر پوشه ای ماشین چسب دهنده 60 میلی متر با تیغه انتقال دهنده خلاuum
| غلتک سرامیکی: | آره |
|---|---|
| دکتر تیغه: | اختیاری |
| کنترل: | Inline Control با چاپگر |
دستگاه چسباننده پوشه فلکسو با سرعت بالا 1200x2400 میلی متر دستگاه ساخت جعبه کارتن راه راه
| وضعیت: | 100% کاملا نو |
|---|---|
| ذخیره سازی را سفارش دهید: | بیش از 100000 سفارش |
| سرعت: | 300 برگ در دقیقه |
Carton Box Flexo Printer Slotter Die Cutter FFG Casemaker
| نام: | براق کننده پوشه اتوماتیک فلکسو ، دستگاه تاشو جعبه کارتن |
|---|---|
| نام تجاری: | چاپ بالا |
| محل کارخانه: | فوشان ، گوانگدونگ ، چین |
دستگاه ساخت جعبه کارتن چسب دار پوشه راه راه CE Servo Control
| قاب: | ضخامت 60-70 میلی متر |
|---|---|
| قطعات الکتریکی: | اولین برندهای بین المللی مانند زیمنس، دانفوس |
| سرعت: | 300 برگ در دقیقه |
دستگاه ساخت کارتن کاغذ با امنیت بالا برای ساخت کارتن های راه راه
| نام: | دستگاه ساخت کارتن راه راه اتوماتیک |
|---|---|
| تایپ کنید: | برای کارتن های راه راه |
| ولتاژ: | 380V 50HZ یا سفارشی |
چاپگر اتوماتیک فلکسو دستگاه شیارزنی ، پوشه Gluer Strapper ماشین خطی
| کلید واژه ها: | ماشین پوشاننده پوشه جعبه |
|---|---|
| نکات برجسته: | کنترل درون خطی ، صرفه جویی در هزینه کار و فضا |
| ضخامت: | ضخامت قاب 60-70 میلی متر |
دستگاه پوشه پوشه اتوماتیک نیمه / دستگاه تاشو جعبه کارتن نامنظم 1000 کیلوگرم
| نام: | دستگاه چسب تاشو اتوماتیک تاشو نیمه اتوماتیک |
|---|---|
| نوع خودکار: | نیمه خود کار |
| نوع رانده شده: | برقی ، پنوماتیک ، هیدرولیکی ، مکانیکی |

